TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Кога не оди, едноставно не оди... (ФОТО)

24Фудбал - 06.10.2017

Чемберлејн со ново бледо издание, овој пат во дресот на националниот тим на Англија, а притоа го „зачини“ со фрустрирачка реакција при раната замена. Англија се намачи да стигне барем до минимална победа над Словенија синоќа, а тоа го направи со ...

Видео: Камерите го фатија Чемберлејн во незгоден момент

Спортски - 06.10.2017

Алекс Окслејд Чемберлејн оваа сезона не му оди добро на фудбалските терени. Покрај тоа што игра слабо и под сите очекувања, новиот фудбалер на Ливерпул вчера камерите го фатија во незгоден ...