TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Новата љубов на Бред Пит личи на Анџелина

Репортер - 19.10.2017

Иако многумина се надеваа дека Бред Пит и Анџелина Џоли ќе ги решат проблемите и нема да се разведат, сепак, се чини дека актерот продолжил понатаму. Тој, според американските медиуми, веќе има нова љубов, триесет години помладата актерка Ела Парнел.

Двојничка на Џоли: Ова е новата љубов на Бред Пит (ФОТО)

БркајРабота - 19.10.2017

Иако многумина се надеваа дека Бред Пит и Анџелина Џоли ќе ги решат проблемите и нема да се разведат, сепак, се чини дека актерот продолжил понатаму. со животот. Тој, според американските медиуми, веќе има нова љубов, - 30.

Фото: Анџелина Џоли направи голема промена на себе

Press24 - 18.10.2017

Сите знаеме дека препознатлив и заштитен знак на Анџелина Џоли е косата, скеогаш долга и средена, но сега таа се реши за голема промена. Таа ја скрати косата, иако до сега цел живот ја носеше ...

Оваа тетоважа на Анџелина Џоли крие голема вистина за нејзиниот живот! ФОТО

Слободен Печат - 18.10.2017

Актерката има голем број тетоважи кои се наоѓаат на не толку скриени места. Меѓутоа, една е многу посебна. Анџелина Џоли често е во центарот на вниманието поради својот приватен живот, а особено поради разводот и својот слаб изглед во последно време.

Фото: Бед Пит има нова девојка - неверојатно наликува на Анџелина Џоли

Press24 - 19.10.2017

Иако многумина се надеваа дека Бред Пит и Анџелина Џоли ќе ги решат проблемите и нема да се разведат, сепак, се чини дека актерот продолжил понатаму. Тој, според американските медиуми, веќе има нова љубов, триесет години помладата актерка Ела Парнел.

Анџелина Џоли направи драстична промена на својот изглед

Пулс24 - 18.10.2017

Сите знаеме дека препознатлив и заштитен знак на Анџелина Џоли е косата, секогаш долга и средена, но сега таа се реши за голема промена. Таа ја скрати косата, иако до сега цел живот ја носеше долга.