TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Бремената Кејт Мидлтон прекрасна во небесно сина тоалета

Среќа.mk - 12.10.2017

Кејт Мидлтон за прв пат зачекори во јавност по објавувањето на веста дека таа е бремена и наскоро кралското семејство ќе се зголеми за уште еден член. Синоќа во Бекингемската палата беше одржан свечен настан по повод Светскиот ден на менталното ...

Бремената Кејт Мидлтон се појави во јавност, сите се прашуваат каде е стомакот и дали е можно вака да изгледа!

Вистина.мк - 12.10.2017

Британската принцеза Кејт Мидлтон се појавила на приемот по повод Светскиот ден на менталното здравје во друштво на сопругот Вилијам и неговиот брат Хари. Војводката од Кембриџ се појавила во едноставен син фустан на британскиот моден бренд ...

Прво јавно појавување: Кејт Мидлтон го покажа трудничкото стомаче

Хитпортал - 12.10.2017

Кејт Мидлтон го имаше своето прво јавно појавување откако беше објавено дека е бремена по трет пат. Војводката присуствуваше на првиот свечен настан заедно со принцот Вилијам. Настанот се одржа во Бакингемската палата, а беше организиран во чест на ...

Принцезата го покажа трудничкото стомаче - први фотографии од Кејт во третата бремност

Press24 - 12.10.2017

Принцезата на Велика Британија и принцот Вилијам го очекуваат своето трето дете. Ова е прво појаување во јавноста на Кејт Мидлтон откако е бремена со третото дете. Во вторникот, на Светскиот ден на менталното здравје, кралскиот пар и принцот Хари ...

Прво појавување на Кејт Мидлтон со трудничкото стомаче (фото)

Црнобело - 12.10.2017

Кејт Мидлтон се појави во јавност за првпат откако ја објавија веста за третата бремност и го покажа трудничкото стомаче. Војвотката од Кембриџ не е забележана во јавност од август, а во вторникот им се придружи на Принцот Вилијам и Принцот Хари на ...