TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Џиџи Хадид ѕвезда со стил во впечатлив жолт стајлинг

Орбис - 10.11.2017

Џиџи Хадид ја лансираше својата нова колекција шминки за Maybelline. 22-годишниот модел прослави за проширувањето на својата козметичка линија со забава во Лондон. На црниот тепих убавата манекенка зачекори во шик стајлинг, кој вклучуваше жолт мини ...

Џиџи Хадид во впечатлива жолта комбинација во Лондон

Среќа.mk - 09.11.2017

Моделот Џиџи Хадид ја продолжи својата турнеа на промовирање на својата прва makeup колекција во партнерство со брендот Maybelline на кого е долгогодишно заштитно лице. Таа допатува во Лондон во хотелот Gigi каде беше одржана забавата, облечена во ...