TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Аца Лукас и приреди изненадување на новата девојка (Фото)

Република - 16.07.2017

Откако ја обелоденија врската, Аца Лукас и Бранислава Пашајлија буквално не се одвојуваат. Бранислава пејачот го следи на сите настсни, настапи, а тој ја запозна со сите свои пријатели. Се чини дека нивната врска за многу кратко време стана многу ...

Поранешната сопруга на Аца Лукас ја смени бојата на косата а отиде и чекор понатаму…

Локално - 16.07.2017

Се чини дека Сања Вуксановиќ одлучила да промени многу работи на себе, па во тој случај и бојата на косата. Нејзиниот нов изгелд поранешната сопруга на Аца Лукас го покажа на познатите белградски сплавови.

(ФОТО) Аца Лукас ужива со новата девојка, а Соња стисната до својата прва љубов!

Вистина.мк - 15.07.2017

По аферата дека Соња Вуксановиќ го изневери пејачот Аца Лукас, тој не чекаше да помине време за веднаш на сите да им покаже дека и тој си играл на страна, па инстантно ја покажа новата девојка.

Соња ужива со првата љубов (ФОТО)

Република - 15.07.2017

Шпанската сапуница на Аца Лукас и Соња Вуксановиќ никако да дојде до последната епизода и да се повлечат од насловните страници. Интересот за нивниот живот е огромен, па јавноста и папараците ги гледат на секој чекор, а тие пак фрлаат вкусни залаци ...

ФОТО: Аца Лукас ужива со новата девојка, а Соња стисната до својата прва љубов!

Курир - 15.07.2017

По аферата дека Соња Вуксановиќ го изневери пејачот Аца Лукас, тој не чекаше да помине време за веднаш на сите да им покаже дека и тој си играл на страна, па инстантно ја покажа новата девојка.

Додека Аца Лукас се забавува со новата девојка, Соња се гушка со првата љубов

Вечер - 16.07.2017

Разводот на Аца Лукас и Соња е главна тема на балканските медиуми со недели. Разводот на Аца Лукас и Соња е главна тема на балканските медиуми со недели. По аферата дека Соња Вуксановиќ го изневерила пејачот Аца Лукас, тој не чекаше да помине време ...