TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(ВИДЕО) Како звучеше и изгледаше Тијана Дапчевиќ пред 16 години!

Вистина.мк - 06.10.2017

Пејачката Тијана Дапчевиќ ги потсети своите обожаватели на еден настап од далечната 2001 година. Таа на својот Инстаграм профил сподели видео од настапот со песната „Степски вук“, па ги потсети нејзините фанови како таа звучеше и изгледаше пред 16 ...

(ВИДЕО) Како звучеше и изгледаше Тијана Дапчевиќ пред 16 години!

Среќа.mk - 06.10.2017

Пејачката Тијана Дапчевиќ ги потсети своите обожаватели на еден настап од далечната 2001 година. Таа на својот Инстаграм профил сподели видео од настапот со песната „Степски вук“, па ги потсети нејзините фанови како таа звучеше и изгледаше пред 16 ...