TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Откриен идентитетот на „внуката на Путин“

Сител - 10.11.2017

Мистериозна „многу згодна Русинка“, која на советникот на Доналд Трамп му понудила состанок со високи функционери од Кремљ, дефинитивно не е „внука на Путин“. Девојката, која заедно со „руски доктор“ разговарала со советникот на Трамп, Џорџ ...

Откриено името на „внуката на Путин“ која што се сретнала со Пападопулос

А1 On - 10.11.2017

Девојката која што се претставила како „внука на Путин“ и заедно со „руски доктор“ разговарала со советникот на Трамп, Џорџ Пападопулос и му понудила состанок со високи руски функционери е Олга Виноградова и не била во никакво сродство со рускиот ...

Откриен идентитетот на „внуката на Путин“

+инфо - 10.11.2017

Девојката, која заедно со „руски доктор“ разговарала со советникот на Трамп, Џорџ Пападопулос, се вика Олга Виноградова, наведува „Политико“. Мистериозна „многу згодна Русинка“, која на советникот на Доналд Трамп му понудила состанок со високи ...

Откриено името на „внуката на Путин“ која што се сретнала со Пападопулос

Орбис - 10.11.2017

Девојката која што се претставила како „внука на Путин“ и заедно со „руски доктор“ разговарала со советникот на Трамп, Џорџ Пападопулос и му понудила состанок со високи руски функционери е Олга Виноградова и не била во никакво сродство со рускиот ...

"Внуката на Путин" доби и име: Таа е "многу згодна Русинка" вмешана во тајните состаноци

Точка - 10.11.2017

Мистериозната "многу згодна Русинка", која на советникот на Доналд Трамп му нудела состанок со високи службеници на Кремљ, дефинитивно не е "внука на Путин". Како што пишува "Politico", девојката која заедно со "рускиот доктор" разговарала со ...

Откриен идентитетот на „внуката на Путин“

МК News - 10.11.2017

Мистериозна „многу згодна Русинка“, која на советникот на Доналд Трамп му понудила состанок со високи функционери од Кремљ, дефинитивно не е „внука на Путин“. Девојката, која заедно со „руски доктор“ разговарала со советникот на Трамп, Џорџ ...