TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Еве што јадат моделите на „Victoria’s Secret“ по напорниот тренинг

Хитпортал - 10.11.2017

Моделите на „Victoria’s Secret“ се едни од најубавите, но и најзгодните жени во светот. Тие во текот на целата година напорно вежбаат и ја одржуваат својата форма за најголемото шоу во годината, кое за некоја недела ќе се одржи во Шангај.

Модел со облини им се спротивставува на стандардите на Victoria’s Secret (фото)

Црнобело - 10.11.2017

Tabria Majors е модел со облини кој не се согласува со стандардите на Victoria’s Secret, а за да ја долови поентата, доволни беа неколку Инстаграм фотки. Со цел да го оттргне вниманието од строгите стандарди за убавина на рекламните кампањи на ...

Погледнете како изгледаат ангелите на Victoria’s Secret без фотошоп

Среќа.mk - 08.11.2017

Ангелите на “Victoria’s Secret” во последните неколку недели работат со полна пареа. Светот е во исчекување на уште една ревија, која секоја година се одржува непорсредно пред божиќните празници.