TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Бремената Кејт Мидлтон во мини фустан во Лондон

Хитпортал - 10.11.2017

По хуманитарната вечера во Кесингтонската палата, Кејт Мидлтон и официјално се врати на кралските должности. По објавувањето на веста дека е бремена по трет пат, војводката направи пауза од јавните појавувања поради мачнините кои ги чуствувала во ...

Бремената војвотка Кејт блесна во елегантна црна тоалета на кралската свеченост

Среќа.mk - 09.11.2017

Војвотката Кејт Мидлтон ги освои погледите на сите присутни во Кенсингтонската палата во Лондон појавувајќи се во елегантна црна тоалета со потписот на Diane von Furstenberg. Свеченоста беше организирана од страна на Центарот за менталното здравје ...

Кејт Мидлтон го покажа трудничкото стомаче

Репортер - 08.11.2017

Кејт Мидлтон и принцот Вилијам објавија дека нивното трето дете ќе се роди во април следната година. Војвотката го привлече вниманието на гала-вечера што се организираше во Кенсингтонската палата, а за Центарот за ментално здравје „Ана Фројд“.

Кејт Мидлтон го покажа трудничкиот стомак

Република - 08.11.2017

Кејт Мидлтон и принцот Вилијам објавија дека нивното трето дете ќе се роди во април следната година. Војвотката го привлече вниманието на гала-вечера што се организираше во Кенсингтонската палата, а за Центарот за ментално здравје „Ана Фројд“.

Кејт Мидлтон го покажа трудничкото стомаче

Exclusive.mk - 08.11.2017

Кејт Мидлтон и принцот Вилијам објавија дека нивното трето дете ќе се роди во април следната година. Војвотката го привлече вниманието на гала-вечера што се организираше во Кенсингтонската палата, а за Центарот за ментално здравје „Ана Фројд“.

Принцезата блеска: Кејт Мидлтон го покажа трудничкиот стомак

Попара - 09.11.2017

Кејт Мидлтон и принцот Вилијам објавија дека нивното трето дете ќе се роди во април следната година. Војвотката го привлече вниманието на гала-вечера што се организираше во Кенсингтонската палата, а за Центарот за ментално здравје „Ана Фројд“.