TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Рада признала дека е љубоморна: Цело време мора да сум до него, врзан е за радијатор

Press24 - 12.10.2017

Пејачката не сака да зборува за приватниот живот ниту за своите љубовни врски, но сепак открила неколку детали за своите фанови. Радмила Манојлович и Харис Бегович, се веќе две години во врска но сепак деталите го кријат од јавноста.

Рада Манојловиќ ја обвинија дека го „дави“ Харис 24 часа

Репортер - 12.10.2017

Рада Манојловиќ и Харис Берковиќ се во врска подолго од две години, но својот приватен живот вешто го кријат. Во тек е снимањето на емисијата „Магазин Ин“, кај Сања Маринковиќ, каде една од гостинките беше и популарната пејачка Рада Манојловиќ.