TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ѝ се слошило среде улица и паднала - жена починала на лице место во Тетово

Press24 - 12.08.2017

Вчера попладне во СВР Тетово од Интерно Одделение при Клиничка болница Тетово е пријавено дека кај нив била донесена почината 60-годишната Ц.К. од Тетово. Од извршените проверки утврдено е дека на починатата, движејќи се пеш по улица "Ѓорче Петров", ...

Почината жена донесена во тетовската болница

Курир - 12.08.2017

Од Интерно Одделение при Клиничка болница Тетово вчера било пријавено во полиција дека кај нив била донесена почината Ц.К.(60) од Тетово. -Од извршените проверки утврдено е дека на починатата, движејќи се пеш по улица “Ѓорче Петров”, и се слошило и ...

На тетовка и се слошило на на улица, паднала и починала

+инфо - 12.08.2017

На починатата 60-годишна жена, движејќи се пеш по улицата Ѓорче Петров, и се слошило и паднала на тротоарот. Во тетовската полиција вчераа попладне од Интерното одделение при Клиничка болница Тетово е пријавено дека кај нив била донесена почината ...

Почината жена донесена во тетовската болница

БркајРабота - 12.08.2017

Од Интерно Одделение при Клиничка болница Тетово вчера било пријавено во полиција дека кај нив била донесена почината Ц.К.(60) од Тетово. -Од извршените проверки утврдено е дека на починатата, движејќи се пеш по улица “Ѓорче Петров”, и се слошило и ...

Тетовка починала на улица

Стандард - 12.08.2017

Во тетовската полиција вчераа попладне од Интерното одделение при Клиничка болница Тетово е пријавено дека кај нив била донесена почината 60-годишната Ц.К. од Тетово. Од извршените проверки утврдено е дека на починатата, движејќи се пеш по улицата ...

Тетовка починала на улица

Скопје24 - 12.08.2017

Во тетовската полиција вчера попладне од Интерното одделение при Клиничка болница Тетово е пријавено дека кај нив била донесена почината 60-годишната Ц.К. од Тетово. Од извршените проверки утврдено е дека на починатата, движејќи се пеш по улицата ...

На тетовка и се слошилона на улица, паднала и починала

МК News - 12.08.2017

Во тетовската полиција вчераа попладне од Интерното одделение при Клиничка болница Тетово е пријавено дека кај нив била донесена почината 60-годишната Ц.К. од Тетово. Од извршените проверки утврдено е дека на починатата, движејќи се пеш по улицата ...