TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

„Gucci Home Decor“ го освојува светот

Fashionel - 17.07.2017

Модната куќа Gucci влегува во светот на декорот на домот од септември оваа година... На својот Инстаграм профил, тие веќе открија дека ќе лансираат своја линија, која дефинитивно ќе ги воодушеви сите љубители на овој бренд, бидејќи е полна со смели ...

Линијата за уредување на домот Gucci Décor поинаков начин да се „облечете“ во „Гучи“

Stylist - 17.07.2017

Ако ви се допаѓа максималистичкиот стил на „Гучи“ и на креативниот дизајнер на куќата Александро Микеле, можеби ќе посакате и домот да ви е уреден во тој манир. Тука на помош доаѓа новата линија на оваа луксузна италијанска модна куќа Gucci Décor за ...