TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Шал од крзно – моден додаток што мора да го имате оваа зима

Репортер - 10.11.2017

Зимските студени денови допрва доаѓаат. Новиот моден додаток ќе им се допадне на дамите затоа што е и трендовски, но погоден е и затоа што топли. Според блогерките, со шалот од крзно ќе бидете навистина модерни.

Шал од крзно – омилен моден додаток за есен/зима 2017

Црнобело - 09.11.2017

Ќе изгледате модерно и ќе бидете стоплени, зарем постои нешто подобро за претстојните студени денови? Зимските студени денови се пред нас и потребен ни е моден додаток кој ќе не загрее, но едновремено ќе изгледа тренди.