TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Таа ќе биде одговорна 12 часа за ќеркичката на Ана Николиќ и Раста – Ќе заработува 500 евра

Репортер - 13.08.2017

Ана Николиќ и Стефан Ѓуриќ Раста од мали нозе ја навикнуваат ќеркичката да биде со дадилката, која ќе биде на пејачката десна рака. Сопружниците Ана Николиќ и Стефан Ѓуриќ Раста неодамна станаа родители, а за помошта околу подигањето на нивната ...

АНА НИКОЛИЌ КОНЕЧНО ЈА ПОКАЖА ТАРА:Ова е првата фотка од ќерката на Раста и Ана! (ФОТО)

Exclusive.mk - 13.08.2017

Пејачката Ана Николиќ неодамна се породи и на свет ја донесе ќерката Тара Џуриќ. Нејзиниот избраник Раста и таа се остварија во улогата на родители. И додека сите очекуваат да видат како изгледа малата Тара, Ана објави нејзина фотка.

Ана и Раста ангажирале дадилка - еве колку ќе и плаќаат за почеток

Сител - 13.08.2017

Ана Николиќ и Стефан Ѓуриќ Раста од мали нозе ја навикнуваат ќеркичката да биде со дадилката, која ќе биде на пејачката десна рака. Сопружниците Ана Николиќ и Стефан Ѓуриќ Раста неодамна станаа родители, а за помошта околу подигањето на нивната ...