TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Елена снима спот во Турција

Репортер - 13.08.2017

Поп-пејачката Елена Ристеска веќе неколку дена е во Турција каде го снима своето ново видео. Деновиве и на својот Фејсбук профил се пофали со нови фотографии. Освен тимот со кој работи,друштво и прави и нејзиниот стилист Даниел со кого приватно се ...

Елена Велевска ги понуди на тацна сите свои адути

Репортер - 12.08.2017

Македонската фолкерка Елена Велевска откако го сними видеото на Црното Море за новата песна на бугарски јазик насловена: „Уволнен си от живота ми“, неколку недели по ред го најавуваше спотот.

Елена Петреска излезе во јавност со новиот спот за „Верувам“!

Репортер - 12.08.2017

Поп пејачката Елена Петреска во период кога на македонската естрада царува штама и повеќето нејзини колеги се препуштени на одмор и релаксација на плажа, таа не мирува. Имено, Елена вчера(11.08) преку интернет каналот Јутјуб и социјалните мрежи го ...