TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Пред успешната кариера живеела речиси на улица

Алфа - 12.08.2017

Оскаровката Хали Бери призна дека еден дел од својот живот го минала како бездомник. Оскаровката Хали Бери призна дека еден дел од својот живот го минала како бездомник. Поради тоа таа една година не разговарала со нејзината мајка, која не сакала да ...

Хали Бери открива за нејзиното минато: Пред да станам славна бев бездомничка

Сител - 12.08.2017

Кога не сакаше да ми прати пари, не разговаравме една година. Но сега мислам дека тоа е една од најдобрите работи кои ги направила за мене, заклучила убавата актерка. Славната актерка на 18 години се преселила од Чикаго во Њујорк, но наскоро ...

Хали Бери: Кога бев бездомничка мајка ми не ми даваше пари

Фактор - 12.08.2017

Атрактивната холивудска актерка Хали Бери открива дека еден период од животот го поминала како бездомничка. Таа на 18 годишна возраст се преселила во големиот град Њујорк но, немала работа и престојувала во центар за бездомници.

Хали Бери дел од животот минала како бездомник

Алсат-М - 12.08.2017

Оскаровката Хали Бери призна дека еден дел од својот живот го минала како бездомник. Поради тоа таа една година не разговарала со нејзината мајка, која не сакала да и позајми пари. – Денеска сум и благодарна за тоа, рече таа во интервју за „Пипл“.

Пред да станам славна бев бездомничка

Република - 13.08.2017

Кога не сакаше да ми прати пари, не разговаравме една година. Но сега мислам дека тоа е една од најдобрите работи кои ги направила за мене, заклучила убавата актерка. Славната актерка на 18 години се преселила од Чикаго во Њујорк, но наскоро ...

Пред да стане ѕвезда Хали Бери била бездомник

А1 On - 12.08.2017

Оскаровката Хали Бери призна дека еден дел од својот живот го минала како бездомник. Поради тоа таа една година не разговарала со нејзината мајка, која не сакала да и позајми пари. – Денеска сум и благодарна за тоа, рече таа во интервју за „Пипл“.

Пред да стане ѕвезда Хали Бери била бездомник

Скопје24 - 12.08.2017

Оскаровката Хали Бери призна дека еден дел од својот живот го минала како бездомник. Поради тоа таа една година не разговарала со нејзината мајка, која не сакала да и позајми пари. – Денеска сум и благодарна за тоа, рече таа во интервју за „Пипл“.

Хали Бери дел од животот била бездомник

+инфо - 12.08.2017

Актерката со месеци живеела во засолниште за бездомници и работела како келнерка. Оскаровката Хали Бери призна дека еден дел од својот живот го минала како бездомник. Поради тоа таа една година не разговарала со нејзината мајка, која не сакала да и ...

Хали Бери дел од животот била бездомник

Репортер - 12.08.2017

Оскаровката Хали Бери призна дека еден дел од својот живот го минала како бездомник. Поради тоа таа една година не разговарала со нејзината мајка, која не сакала да и позајми пари. – Денеска сум и благодарна за тоа – рече таа во интервју за „Пипл“.

Хали Бери дел од животот била бездомник

Слободен Печат - 13.08.2017

Оскаровката Хали Бери призна дека еден дел од својот живот го минала како бездомник. Поради тоа таа една година не разговарала со нејзината мајка, која не сакала да и позајми пари. – Денеска сум и благодарна за тоа – рече таа во интервју за „Пипл“.

Хали Бери пред успешната кариера била бездомник

Вечер - 13.08.2017

- Кога се преселив во Њујорк имав малку пари, кои ги заработив како модел. Ми ги снема за три месеци и повеќе немав од што да живеам, Ја повикав мајка ми, а таа не сакаше да ми позајми, вели Бери.

Хали Бери дел од животот била бездомник

Попара - 14.08.2017

Оскаровката Хали Бери призна дека еден дел од својот живот го минала како бездомник. Поради тоа таа една година не разговарала со нејзината мајка, која не сакала да и позајми пари. – Денеска сум и благодарна за тоа – рече таа во интервју за „Пипл“.