TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Преубава и згодна, но зошто се тие лоши стапала?

ЗаЗабава - 14.11.2017

На модните критичари им треба само еден детаљ за да се расипе целосниот стајлинг, а пример за тоа е познатата пејачка Никол Шерцинер и нејзината модна комбинација од ...

Максимално се "дотерала", но нејзините стапала го расипале нејзиниот изглед

Точка - 14.11.2017

Само еден детаљ е потребен да се расипе целосниот стајлинг. Пример за тоа е познатата пејачка Никол Шерцинер и нејзината модна комбинација од Лондон. Со текот на годините за младата пејачка се вели дека станува сè поубава, а во Лондон се појави во ...