TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Група малолетници претепале момче во Волково

Нетпрес - 12.10.2017

Момче од Волково е тешко повредено откако го претепале десетина лица. Утрово во 03:00 часот С.К.(41), пријавил дека на 11.10.2017 година околу 21,30 часот на ул.“101“ во с. Волково, физички бил нападнат неговиот 15- годишен син од страна на ...

Малолетник (15) од Волково брутално претепан пред својата девојка

Сител - 12.10.2017

Ноќеска во 03,00 часот С.К.(41), пријавил дека на претходно околу 21,30 часот на ул.“101“ во с. Волково, физички бил нападнат неговиот 15 годишен син од страна на десеттина лица на возраст од околу 13 до 17 години.

Претепани малолетник од Скопје и млад тетовец

Newsroom - 12.10.2017

Ноќеска во 03:00 часот по полноќ С.К.(41), пријавил дека претходно, околу 21:30 часот, на улица „101“ во село Волково, физички бил нападнат неговиот 15-годишен син од страна на десеттина лица на возраст од околу 13 до 17 години.

Истепан тинејџер додека се шетал со девојката во Волково

Вечер - 12.10.2017

Петнаесетгодишник синоќа бил физички нападнат од десетина лица на возраст од 13 до 17 години, додека се движел со девојката по улицата „101" во село Волково во Скопје. Нападот во полицијата го пријавил неговиот татко С.К.(41).

Се шетал со неговата девојка, а потоа доживеал вистински хорор – детали за тешкиот инциднет во Скопје во кој десетмина ...

Sky - 12.10.2017

На 12.10.2017 година во 03,00 часот С.К.(41), пријавил дека на 11.10.2017 година околу 21,30 часот на ул.“101“ во с. Волково, физички бил нападнат неговиот 15 годишен син од страна на десеттина лица на возраст од околу 13 до 17 години.

Истепан малолетник додека се шетал со девојката во Волково

А1 On - 12.10.2017

Петнаесетгодишник синоќа бил физички нападнат од десетина лица на возраст од 13 до 17 години, додека се движел со девојката по ул. „101“ во село Волково во Скопје. Нападот во полицијата го пријавил неговиот татко С.К.(41).

Претепани малолетник и тетовец

Локално - 12.10.2017

Во две одделни тепачки со тешки телесни повреди се здобиле еден малолетник и еден тетовец. Имено, во четвртокот, во 3 часот С.К.(41), пријавил дека на 11.10.2017 година околу 21,30 часот на ул.“101“ во с.

Малолетник претепан во Волково...

Н.Македонија - 12.10.2017

Малолетник претепан во Волково Петнаесетгодишно момче било нападнато од страна на десеттина лица на возраст од околу 13 до 17 години во село Волково. Додека малолетникот се движел по улица, заедно со неговата девојка, лицата му пришле од позади и ...

Истепан малолетник додека се шетал со девојката во Волково

Слободен Печат - 12.10.2017

Петнаесетгодишник синоќа бил физички нападнат од десетина лица на возраст од 13 до 17 години, додека се движел со девојката по ул. „101“ во село Волково во Скопје. Нападот во полицијата го пријавил неговиот татко С.К.(41).

Малолетник пред својата девојка бил претепан во Волково

+инфо - 12.10.2017

Петнаесетгодишно момче било нападнато од десеттина лица на возраст од околу 13 до 17 години во село Волково. Петнаесетгодишно момче било нападнато од десеттина лица на возраст од околу 13 до 17 години во село Волково.

Тинејџер од Волково брутално претепан пред својата девојка

Република - 12.10.2017

Ноќеска во 03,00 часот С.К.(41), пријавил дека на претходно околу 21,30 часот на ул.“101“ во с. Волково, физички бил нападнат неговиот 15 годишен син од страна на десеттина лица на возраст од околу 13 до 17 години.

Истепан малолетник додека се шетал со девојката во Волково

Канал5 - 12.10.2017

Петнаесетгодишник синоќа бил физички нападнат од десетина лица на возраст од 13 до 17 години, додека се движел со девојката по ул. „101“ во село Волково во Скопје. Нападот во полицијата го пријавил неговиот татко С.К.(41).

Момче од Волково брутално претепано пред својата девојка

Скопје24 - 12.10.2017

Ноќеска во 03,00 часот С.К.(41), пријавил дека на претходно околу 21,30 часот на ул.“101“ во с. Волково, физички бил нападнат неговиот 15 годишен син од страна на десеттина лица на возраст од околу 13 до 17 години.

Истепан малолетник додека се шетал со девојката во Волково

Либертас - 12.10.2017

Петнаесетгодишник синоќа бил физички нападнат од десетина лица на возраст од 13 до 17 години, додека се движел со девојката по ул. „101“ во село Волково во Скопје. Нападот во полицијата го пријавил неговиот татко С.К.(41).

Малолетник (15) од Волково брутално претепан пред својата девојка

МК News - 12.10.2017

Ноќеска во 03,00 часот С.К.(41), пријавил дека на претходно околу 21,30 часот на ул.“101“ во с. Волково, физички бил нападнат неговиот 15 годишен син од страна на десеттина лица на возраст од околу 13 до 17 години.

Хорор во Волково: Група малолетници ѕверски претепаа момче

Курир - 12.10.2017

-На 12.10.2017 година во 03:00 часот С.К.(41), пријавил дека на 11.10.2017 година околу 21,30 часот на ул.“101“ во с. Волково, физички бил нападнат неговиот 15- годишен син од страна на десеттина лица на возраст од околу 13 до 17 години, информираат ...

Малолетник од Скопје претепан на улица

Press24 - 12.10.2017

Во 03 часот синоќа 41-годишниот С.К. од Скопје се јавил во полиција и пријавил дека околу 21 часот и 30 минути на улицата “101“ во селото Волково, физички бил нападнат неговиот 15 годишен.

ХОРОР ВО ВОЛКОВО: Малолетници ѕверски претепале момче

Телевизија Нова - 12.10.2017

Момче од Волково е тешко повредено откако го претепале десетина лица. -На 12.10.2017 година во 03:00 часот С.К.(41), пријавил дека на 11.10.2017 година околу 21,30 часот на ул.“101“ во с. Волково, физички бил нападнат неговиот 15- годишен син од ...

Тинејџер од Волково брутално претепан пред својата девојка

Exclusive.mk - 12.10.2017

Ноќеска во 03,00 часот С.К.(41), пријавил дека на претходно околу 21,30 часот на ул.“101“ во с. Волково, физички бил нападнат неговиот 15 годишен син од страна на десеттина лица на возраст од околу 13 до 17 години.

15-годишно момче нападнато од група малолетници додека шетал со девојката

МКД - 12.10.2017

Рано утрово во 3 часот С.К.(41), пријавил дека на вчеравечер, 11 октомври, околу 21.30 часот на ул.„101" во село Волково, физички бил нападнат неговиот 15-годишен син од страна на десеттина лица на возраст од околу 13 до 17 години.

Група малолетници претепале момче во Волково

Скопје инфо - 12.10.2017

Момче од Волково е тешко повредено откако го претепале десетина лица. -На 12.10.2017 година во 03:00 часот С.К.(41), пријавил дека на 11.10.2017 година околу 21,30 часот на ул.“101“ во с. Волково, физички бил нападнат неговиот 15- годишен син од ...