TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Тијана Дапчевиќ направи драстична промена, еве како изгледа

Сител - 09.11.2017

Тијана Дапчевиќ на социјалните мрежи објави фотографија со која се пофали со нејзината драстична промена, но мораме да признаеме дека таа што и да направи со косата изгледа прекрасно. Погледнете...

(Фото) Тијана веќе не е русокоса

Репортер - 09.11.2017

Пејачката Тијана Дапчевиќ направи уште една голема промена во својот имиџ. Овој пат на социјалните мрежи таа се пофали дека веќе не е блондинка, туку дека нејзината коса е розова. На фотографијата таа на себе има розова бунда, што потполно го ...

Повеќе не е русокоса: Тијана Дапчевиќ направи драстична промена, еве како изгледа (фото)

Exclusive.mk - 09.11.2017

Македонската пејачка со белградска адреса на живеење сме научени да ја гледаме во разновидни изданија, па кога станува збор за мода и стајлинг таа често вложува во себе. Тијана Дапчевиќ учествува во новата сезона на „Твоето лице звучи познато“ каде ...

Тијана и Сузана Манчиќ се пофалија со бундите на „Инстаграм“

Репортер - 08.11.2017

Поп-пејачката Тијана Дапчевиќ, која годинава настапува на регионалното шоу ТЛЗП, на својот „Инстаграм“ сподели фотографија на која е во друштво со познатата водителка Сузана Манчиќ. „Со мојата Суки ноќеска на презентација“, напишала Дапчевиќ под ...

Повеќе не е русокоса: Тијана Дапчевиќ направи драстична промена, еве како изгледа – Фото

Скопје24 - 09.11.2017

Македонската пејачка со белградска адреса на живеење сме научени да ја гледаме во разновидни изданија, па кога станува збор за мода и стајлинг таа често вложува во себе. Тијана Дапчевиќ учествува во новата сезона на „Твоето лице звучи познато“ каде ...