TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Млада жена брутално претепана пред Рамстор

Сител - 14.11.2017

Вчера во 16,15 часот Ч.М.(22) од Скопје пријавила дека на истиот ден околу 16,00 часот на бул.“Кирил и Методиј“ во близина на Трговскиот центар Рамстор била физички нападната од страна на Е.С.

Крводарителска акција на Рамсторе

еМагазин - 13.11.2017

Секоја компанија која своите успешни резултати ги остварува благодарение на довербата на своите потрошувачи, тежнее и мора да и возвраќа на заедницата. Вредностите врз кои Рамстор го темели својот успех се квалитет, врна услуга, доверба, иновации во ...

Турски државјанин нападнал девојка во центарот на Скопје...

Н.Македонија - 14.11.2017

Турски државјанин нападнал девојка во центарот на Скопје Вчера во 16,15 часот Ч.М.(22) од Скопје пријавила дека на истиот ден околу 16,00 часот на бул.“Кирил и Методиј“ во близина на Трговскиот центар Рамстор била физички нападната од страна на Е.С.

Крводарителска акција на Рамсторе

Фактор - 13.11.2017

Секоја компанија која своите успешни резултати ги остварува благодарение на довербата на своите потрошувачи, тежнее и мора да и возвраќа на заедницата. Вредностите врз кои Рамстор го темели својот успех се квалитет, врна услуга, доверба, иновации во ...

Турски државјанин претепал девојка во центарот на Скопје

Newsroom - 14.11.2017

Вчера околу 16.00 часот во близина на Трговскиот центар Рамстор, 22-годишната Ч.М. била физички нападната од страна на Е.С. со потекло од Република Турција поради претходна расправија на девојката со негов пријател. „Ч.М.

Крводарителска акција на Рамсторе

Кајгана - 13.11.2017

Секоја компанија која своите успешни резултати ги остварува благодарение на довербата на своите потрошувачи, тежнее и мора да и возвраќа на заедницата. Вредностите врз кои Рамстор го темели својот успех се квалитет, врна услуга, доверба, иновации во ...

Девојка од Скопје претепана кај Рамстор

Press24 - 14.11.2017

Во 16 часот и 15 минути вчера, 22-годишната Ч.М. од Скопје пријавила дека на истиот ден околу 16 часот на булеварот “Кирил и Методиј“ во близина на Трговскиот центар Рамстор била физички нападната од страна на Е.С. од Турција.

Крводарителска акција на Рамсторе

Денар - 13.11.2017

Секоја компанија која своите успешни резултати ги остварува благодарение на довербата на своите потрошувачи, тежнее и мора да и возвраќа на заедницата. Вредностите врз кои Рамстор го темели својот успех се квалитет, врна услуга, доверба, иновации во ...

Со клоци нападната 22-годишна скопјанка кај Рамстор

Република - 14.11.2017

Со клоци и тупаници вчера во близина на ТЦ Рамстор била нападната 22-годишна скопјанка, од маж од Турција. Како што информира МВР, Ч.М пријавила дека на истиот ден околу 16 часот на бул.„Кирил и Методиј“ била физички нападната од страна на Е.С.

Турски државјанин претепал девојка во центарот на Скопје

Скопје24 - 14.11.2017

Вчера околу 16.00 часот во близина на Трговскиот центар Рамстор, 22-годишната Ч.М. била физички нападната од страна на Е.С. со потекло од Република Турција поради претходна расправија на девојката со негов пријател. „Ч.М.

Крводарителска акција на Рамсторе

Точка - 14.11.2017

Секоја компанија која своите успешни резултати ги остварува благодарение на довербата на своите потрошувачи, тежнее и мора да и возвраќа на заедницата. Вредностите врз кои Рамсторе го темели својот успех се квалитет, врвна услуга, доверба, иновации ...

Турчин нападнал девојка кај Рамстор: Ја турнал на земја и ја удирал со клоци

Република - 14.11.2017

Во текот на вчерашниот ден, Ч.М. (22) од Скопје пријавила дека на истиот ден околу 16 часот на бул. „Кирил и Методиј“, во близина на Трговскиот центар Рамстор била физички нападната од страна на Е.С. од Р.

Со клоци нападната 22-годишна скопјанка кај Рамстор

Либертас - 14.11.2017

Со клоци и тупаници вчера во близина на ТЦ Рамстор била нападната 22-годишна скопјанка, од маж од Турција. Како што информира МВР, Ч.М пријавила дека на истиот ден околу 16 часот на бул.„Кирил и Методиј“ била физички нападната од страна на Е.С.

Турчин нападнал 22 годишна Скопјанка

Канал5 - 14.11.2017

Со клоци и тупаници вчера во близина на ТЦ Рамстор била нападната 22-годишна скопјанка, од маж од Турција. Како што информира МВР, Ч.М пријавила дека околу 16 часот на бул.„Кирил и Методиј“ била физички нападната од страна на Е.С.

Со клоци нападната 22-годишна скопјанка кај Рамстор

+инфо - 14.11.2017

Девојката пријавила дека на булeварот Кирил и Методиј била нападната од страна на Е.С. од Р.Турција. Со клоци и тупаници вчера во близина на ТЦ Рамстор била нападната 22-годишна скопјанка, од маж од Турција.

Девојка претепана близу Рамстор, ја турнал на земја и почнал да ја клоца

МКД - 14.11.2017

Вчера во 16.15 часот Ч.М.(22) од Скопје пријавила дека на истиот ден околу 16 часот на бул."Кирил и Методиј" во близина на Трговскиот центар Рамстор била физички нападната од страна на Е.С. од Турција. Според пријавата Е.С.

Нападната 22-годишна скопјанка кај ТЦ Рамстор: Ја бутнал на земја и ја удирал со клоци и тупаници

Курир - 14.11.2017

Со клоци и тупаници вчера во близина на ТЦ Рамстор била нападната 22-годишна скопјанка, од маж од Турција. Како што информира МВР, Ч.М пријавила дека на истиот ден околу 16 часот на бул.„Кирил и Методиј“ била физички нападната од страна на Е.С.

Нападната 22-годишна скопјанка кај Рамстор

А1 On - 14.11.2017

Со клоци и тупаници вчера во близина на ТЦ Рамстор била нападната 22-годишна скопјанка, од маж од Турција. Како што информира МВР, Ч.М пријавила дека на истиот ден околу 16 часот на бул.„Кирил и Методиј“ била физички нападната од страна на Е.С.

Нападната 22-годишна скопјанка кај ТЦ Рамстор

Пулс24 - 14.11.2017

Со клоци и тупаници вчера во близина на ТЦ Рамстор била нападната 22-годишна скопјанка, од маж од Турција. Како што информира МВР, Ч.М пријавила дека на истиот ден околу 16 часот на бул.„Кирил и Методиј“ била физички нападната од страна на Е.С.