TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Викторија Бекам во розеви пижами на насловната на „Vogue“

Хитпортал - 09.11.2017

Викторија Бекам во новата фотосесија за „Vogue“ изгледа буквално како девојче. 43-годишната дизајнерка позираше за декемврискиот број на модната библија. Бекам за „Vogue“ на себе носи розеви пижами и седи на кревет, а во истиот аутфит ќе се појави и ...

Викторија Бекам во пижами на насловната на „Вог“

Репортер - 09.11.2017

Модната дизајнерка и поранешна членка на женската група „Спајс грлс“ се најде на насловната страница на списанието „Вог“ облечена во розови пижами. 42-годишната Викторија во интервјуто, меѓу другото, се навраќа и на модата во времето кога сите ја ...

Викторија Бекам во интервју за Vogue откри што мисли за својот стил во времето на „Spice Girls“

Црнобело - 09.11.2017

Модната дизајнерка, која благодарение на нејзината посветеност и работна етика, создаде модна империја се потсети на тинејџерските денови. Викторија Бекам (43) ќе биде дел од декемвриското издание на Vogue.

Викторија Бекам на насловната страница на “Vogue”

Среќа.mk - 09.11.2017

42 годишната Викторија Бекам изгледа како девојче на фотографиите кои ќе бидат објавени во декемвриското издание на списанието “Vogue”. Викторија е облечена во розеви пижами и лежи на кревет.