TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Пијан скопјанец го искршил автомобилот на соседот, па со ножици напднал жена

Press24 - 12.08.2017

Вчера, четириесет минути пред полноќ во Скопје, 48-годишната К.Ј.додека со нејзиниот брат се враќала во дворот на семејната куќа, слушнале кршење на стакло и забележала како нивниот сосед, 60-годишниот Н.С.

Пијан маж со ножици се обидел да нападне сосетка

Курир - 12.08.2017

К.Ј.(48) додека со нејзиниот брат вчера вечерта се враќала во дворот на семејната куќа во Скопје, слушнале кршење на стакло и забележала како нивниот сосед Н.С.(60) вршел оштетување на патничко моторно возило “Шкода Фабиа” со скопски регистарски ...

Пијан маж со ножици се обидел да нападне сосетка

Скопје24 - 12.08.2017

К.Ј.(48) додека со нејзиниот брат вчера вечерта се враќала во дворот на семејната куќа во Скопје, слушнале кршење на стакло и забележала како нивниот сосед Н.С.(60) вршел оштетување на патничко моторно возило “Шкода Фабиа” со скопски регистарски ...

Пијан скопјанец нападнал сосетка со ножици

Макфакс - 12.08.2017

Шеесетгодишен скопјанец со ножици нападнал сосетка. Според информациите на МВР, вчера во 23 и 20 часот во Скопје, К.Ј.(48) додека со нејзиниот брат се враќале дома, слушнале кршење на стакло и забележала како нивниот сосед Н.С.

Пијан маж со ножици се обидел да нападне сосетка

+инфо - 12.08.2017

К.Ј.(48) додека со нејзиниот брат вчера вечерта се враќала во дворот на семејната куќа во Скопје, слушнале кршење на стакло. К.Ј.(48) додека со нејзиниот брат вчера вечерта се враќала во дворот на семејната куќа во Скопје, слушнале кршење на стакло ...

Пијан скопјанец нападнал сосетка со ножици

Кајгана - 12.08.2017

Шеесетгодишен скопјанец со ножици нападнал сосетка. Според информациите на МВР, вчера во 23 и 20 часот во Скопје, К.Ј.(48) додека со нејзиниот брат се враќале дома, слушнале кршење на стакло и забележала како нивниот сосед Н.С.

Маж во алкохолизирана состојба со ножици се обидел да нападне сосетка

Скопје инфо - 12.08.2017

К.Ј.(48) додека со нејзиниот брат вчера вечерта се враќала во дворот на семејната куќа во Скопје, слушнале кршење на стакло и забележала како нивниот сосед Н.С.(60) вршел оштетување на патничко моторно возило “Шкода Фабиа” со скопски регистарски ...