TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ОД СВЕКОРОТ НАСЛЕДИ КУЌА ОД МИЛИОН ДОЛАРИ: Ова е Милица, снаата на Слободан Милошевиќ (ФОТО)

Телеграф - 20.03.2017

Таа беше мажена за Марко, синот на Слободан, и откако тој побегна во Русија, ѝ ја остави луксузната куќа во Пожаревац Милица е снаата на поранешниот српски претседател Слободан Милошевиќ кој почина во Хаг .

Запознајте ја снаата на Слободан Милошевиќ - еве што наследи Милица од својот свекор

Press24 - 20.03.2017

Снаата на Слободан Милошевиќ поседува луксузна вила во Пожаревац. Милица беше мажена за Марко, синот на Слободан, и откако тој побегна во Русија, ѝ ја остави луксузната куќа во Пожаревац, која вреди повеќе од милион ...