TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Секси девојката од видеото на “Despacito” заиграла во танга - глетката е фантастична

Точка - 09.11.2017

Откако видеото за песната “Despacito” го освои целиот свет, многу мажи полудеа по преубавата мисица Зулејка Ривера, која се појавува во спотот. На Инстаграм, таа има речиси еден милион луѓе, а фотографиите на нејзиниот профил се вистински рај за очи.

Секси девојката од видеото на “Despacito” заиграла во танга - глетката е фантастична

Вечер - 09.11.2017

Откако видеото за песната "Despacito" го освои целиот свет, многу мажи полудеа по преубавата мисица Зулејка Ривера, која се појавува во спотот. На Инстаграм, таа има речиси еден милион луѓе, а фотографиите на нејзиниот профил се вистински рај за очи.

Секси девојката од спотот „Деспасито“ танцува во танга (ВИДЕО)

Sky - 09.11.2017

Откако спотот „Деспасито“ го освои цел свет, се прослави и преубавата мисица Зулејка Ривера која се појавува во спотот. На Инстаграм ја следат речиси милион луѓе, а фотографиите на нејзиниот профил се вистински рај за очи.

Глетка која никој не остава рамнодушен: Секси девојката од видеото на “Despacito” заигра во танга

БркајРабота - 09.11.2017

Откако хитот “Despacito” го освои целиот свет, многу мажи полудеа по преубавата мисица Зулејка Ривера, која се појавува во спотот. На Инстаграм, таа има речиси еден милион луѓе, а фотографиите на нејзиниот профил се вистински рај за очи.

Видео на кое никој не остана рамнодушен, убавицата од „Деспасито“ танцуваше во танга (Видео)

Република - 09.11.2017

Откако хитот „Despacito” го освои целиот свет, многу мажи полудеа по преубавата мисица Зулејка Ривера, која се појавува во спотот. На Инстаграм, таа има речиси еден милион луѓе, а фотографиите на нејзиниот профил се вистински рај за очи.

Глетка која никој не остава рамнодушен: Секси девојката од видеото на “Despacito” заигра во танга – Видео

Скопје24 - 09.11.2017

Откако хитот “Despacito” го освои целиот свет, многу мажи полудеа по преубавата мисица Зулејка Ривера, која се појавува во спотот. На Инстаграм, таа има речиси еден милион луѓе, а фотографиите на нејзиниот профил се вистински рај за очи.

ВИДЕО: Секси девојката од видеото на „Деспасито” заигра во танга

Курир - 09.11.2017

На Инстаграм, таа има речиси еден милион луѓе, а фотографиите на нејзиниот профил се вистински рај за очи. Иако поминаа 11 години откако стана Мис Универзум, Зулејка изгледа совршено и тоа постојано им го докажува на своите обожаватели.