TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ВИДЕО.Заради оваа убавица цел свет следи временска прогноза

Sky - 10.11.2017

Милиони ширум светот секојдневно пратат временска прогноза, а на Мексиканците тоа им е омилена програма. Не толку за да видат какво време ги очекува, туку заради водителката Џенер Гарсија, убавица со раскошни облини.

ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА: Еве што не очекува до крајот на ноември

Sky - 09.11.2017

ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА: Еве што не очекува до крајот на ноември На прогнозата во прилог погледнете какво ќе биде времето до крајот на ...