TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ана Севиќ откри во каков однос е со Аца Лукас

Репортер - 13.10.2017

Кога е во прашање српската естрада апсолутно ништо одамна не може да ја зачуди публиката, а ретко кој од нив може со нешто и да изненади. Во врска со тоа, иако веројатно многу мажи би го прекинале контактот со човекот за кого се зборува дека е ...

Ана проговори за бракот со Дарко Лазиќ и аферата со Лукас

Пулс24 - 13.10.2017

Уште одамна се зборува дека сопругата на Дарко Лазиќ го изневерува Со Аца Лукас и дека бракот помеѓу Ана и Дарко е прик крај, па дури и дека се разведуваат но сега конечно Ана кажа што точно се случува.

Аца Лукас уловен со нова девојка

Пулс24 - 13.10.2017

Аца Лукас во два часот наутро бил фотографиран како во автомобилот зборува со мистериозна девојка. По разговорот девојката влгла во аптека, а тој продолжил да зборува на телефон. Папараците на „Српски Курир“ забележале дека таа од аптеката излегла ...

И ГО ВРАТИ УДАРОТ: Дарко Лазиќ ја изневерува сопругата со хостеса?

Exclusive.mk - 13.10.2017

Откако се смири вревата околу аферата на Аца Лукас и Ана Севиќ, сега во центарот на вниманието е Дарко Лазиќ. Тој претходниот викенд настапуваше во ноќен клуб во Белград, а бидејќи пристигна малку порано имаше време да поразговата со хостесата.

По стапките на Леонардо Ди Каприо: Аца Лукас фатен со нова девојка

БркајРабота - 13.10.2017

Аца Лукас во два часот наутро е фотографиран како во автомобилот зборува со мистериозна девојка. По разговорот девојката влезе во аптека, а тој додека ја чекаше зборуваше на телефон па не ги забележа папараците.