TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ФОТО: Бијонсе во тесно мини здолниште ја истакна фигурата еден месец по породувањето

Фемина - 16.07.2017

Бијонсе и Џеј Зи станаа родители на близначиња минатиот месец. 35-годишната пејачка покажа дека се врати во добра физичка форма споделувајќи фотографии од својот модерен стајлинг за вечерно излегување со својот сакан.

Прва фотографија од едномесечните близнаци на Бјонсе

Среќа.mk - 16.07.2017

Близнаците на Бјонсе и Џеј Зи веќе имаат еден месец, а по тој повод добија и објава на инстаграм. Мама Бојонсе позира со нив, во препознатливиот цветен и вибрантен амбиент, а тие секако се сеуште многу мали и преслатки.