TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ким Кардашијан прв пат пред камери зборува заграбежот: Сакаа да ме силуваат (видео)

Хитпортал - 20.03.2017

Ким Кардашијан уште еднаш се потсети на целиот терор кој го доживеа во Париз кога беше ограбена од страна на вооружена група. Старлетата во новата епизода на реланото шоу „Keeping Up With The Kardashians“ зборува за страшното искуство и што се се ...

Ким со очајни молби: Не ме убивајте имам деца!

Идивиди - 20.03.2017

Ким Кардашијан повторно го реактуелизираше грабежот од Париз, отворено зборувајќи за вознемирувачката тема во последната епизода на Keeping Up With The Kardashians. -Ме фати за нозете, а јас не бев облечена.

Клое Кардашијан на натпревар: Ви се верува ли дека овој аутфит чини 13.000 долари

Хитпортал - 20.03.2017

Клое Кардашијан се појави на кошаркарски натпревар помеѓу Кливленд и ЛА Клиперс за да го подржи нејзиното момче Тристан Томпсон. Реалити ѕвездата седеше во првите редови и сите очи беа вперени во нејзиниот аутфит, односно вкупната вредност на истиот.

Ким очајно моли: Не ме убивајте, имам деца (Видео)

Република - 20.03.2017

Ким Кардашијан повторно го реактуелизираше грабежот од Париз, отворено зборувајќи за вознемирувачката тема во последната епизода на Keeping Up With The Kardashians. -Ме фати за нозете, а јас не бев облечена.

Ким Кардашијан заработува и до половина милион долари за една објава на Инстаграм

А1 On - 19.03.2017

Ким Кардашијан е една од најпопуларните личности на Инстаграм, зад себе има неколку успешни проекти, а сето тоа го направи од ништо. Откако во јавноста излезе нејзината секс снимка, Ким ги запоседна медиумите и социјалните мрежи, започна успешно ...

Се „отепа“ од работа: Еве колкава вртоглава сума добива за една објава на Инстаграм

Таратур - 19.03.2017

Ким Кардашијан е една од најпопуларните личности на Инстаграм, зад себе има неколку успешни проекти, а сето тоа го направи од ништо. Откако во јавноста излезе нејзината секс снимка, Ким ги запоседна медиумите и социјалните мрежи, започна успешно ...

Како Ким Кардашијан заработува милионски суми

Press24 - 19.03.2017

Популарната Ким Кардашијан навикна да биде центар на вниманието и научи и како да заработува од тоа. За рекламирање на производи на својот профил на Инстаграм добива милионски суми, иако не е најследената личност на социјалната мрежа.

Ким Кардашијан заработува и до половина милион долари за една објава на Инстаграм

Среќа.mk - 20.03.2017

Ким Кардашијан е една од најпопуларните личности на Инстаграм, зад себе има неколку успешни проекти, а сето тоа го направи од ништо. Откако во јавноста излезе нејзината секс снимка, Ким ги запоседна медиумите и социјалните мрежи, започна успешно ...