TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Драгана и Тони прославија 17 години брак - погледнете ја нивната извонредна торта

Press24 - 06.10.2017

Фол пејачката и нејзиниот сопруг прославија 17 години брак, а по тој повод со своите фанови сподели неколку фотографии. Прославија во австриската престолнина, каде подготвиле интимна прослава.

Драгана Мирковиќ славеше годишнина од брак, а тортата е вистински хит!

Вистина.мк - 05.10.2017

Фолк пејачката Драгана Мирковиќ прослави 17 години успешен и среќен брак со својот сопруг Тони Бјелиќ. Тие моментот од прославата го споделија и со своите обожаватели. Славеле во австриската престолнина, а славењето продолжило во Србија.