TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Бритни Спирс доби нови гради од своето 23-годишно момче

Репортер - 13.09.2017

Бритни Спирс (35) се пофали со новите гради, кои ѝ се подарок од момчето Сем Асгар. „Сем е фитнес-тренер и тој работеше со Бритни за таа да има топ-тело. Но, таа, сепак, се чувствуваше незадоволно во врска со големината на градите“, коментира ...

ФОТО: Бритни Спирс стави силикони, па не престанува да се фали со нив

Курир - 13.09.2017

Со години Бритни Спирс била незадоволна со обликот и големината на своите гради, па нејзиното момче Сем Асгари ја изненадил и ѝ подарил пластична операција, за пејачката да си ги зголеми градите.

Момчето на Бритни Спирс и подари поголеми гради

+инфо - 13.09.2017

23-годишниот Сем Асгар сакал да ѝ ја врати самодовербата на поп-пејачката. Бритни Спирс (35) се пофали со новите гради, кои ѝ се подарок од момчето Сем Асгар. „Сем е фитнес-тренер и тој работеше со Бритни за таа да има топ-тело.