TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Селена Гомез и нејзиното момче The Weeknd вдомија кученце

Ladybook - 13.09.2017

Изминатиот викенд, Селена Гомез и нејзиното момче The Weeknd, одлучиле да вдомат кученце. Тие заедно посетиле едно засолниште за животни во Њујорк. Помошничката на Гомез, Тереза Мингус, била подоцна видена како го одведува миленичето во неговиот нов ...

Селена Гомез фотографирана како се бакнува со непознат маж

Репортер - 13.09.2017

Пејачката и актерка Селена Гомез речиси една година е во врска со пејачот Викенд. Но, вчера на интернет се појавија фотографии на кои таа бакнува друг маж. Сепак, фотографиите се дел од промо материјалот од снимањето на нејзиниот најнов филм, а ...