TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Љубовното писмо на Памела до Џулијан: Кога помислувам на него, јас...

Точка - 19.06.2017

Актерката, филантроп и активистка Памела Андерсон, напишала и објавила љубовно писмо за Џулијан Асанж, во кое го фалела "згодниот Асанж" и ја опишала неговата моментална состојба, повикувајќи ги светските лидери да заложат за негово ослободување.

Памела Андерсон си фати „младо пиле„

Локално - 18.06.2017

Памела Андерсон очигледно почна нов љубовен роман. Фотографите успеале да фатат ѕвездата од “Спасувачи на плажата” во друштво на еден млад човек. Двајцата ставени пред објективот на папараците како излегувале од ноќен клуб, пишува Оk Magazine.

Љубовно писмо на Памела за „секси Асанж“ и молба за негово ослободување

Слободен Печат - 18.06.2017

Актерката и активистика Памела Андерсон онлајн објавила љубовно писмо за Џулијан Асанж, нарекувајќи ја Тереза Меј „најлош премиер“ и упатувајќи апел до светските лидери да биде ослободен основачот на Викиликс.

Љубовно писмо на Памела за „секси Асанж“ и молба за негово ослободување

+инфо - 19.06.2017

Во писмото Памела го фалела „секси Асанж“ и ја опишала неговата моментална состојба. Актерката и активистика Памела Андерсон онлајн објавила љубовно писмо за Џулијан Асанж, нарекувајќи ја Тереза Меј „најлош премиер“ и упатувајќи апел до светските ...