TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Конечно откриена најголемата мистерија на светот, еве што се крие зад Бермудскиот Триаголник!

Сител - 19.05.2017

Најголемата мистерија на светот конечно може да биде решена, откако научниците открија што навистина претставува Бермудскиот триаголник кој со години наназад одземаше илјадници животи. Истражувачите тврдат дека помеѓу трите острови се создава ...

Фатален Бермудскиот триаголник: Полетала со децата, а мистериозна сила потоа сите ги проголта

Сител - 18.05.2017

Американската крајбрежна стража ги пронајде остатоците од приватниот авион кој исчезна во Бермудскиот триаголник. Во авионот биле американскиот безнисмен кој пилотирал Нејтан Улрих (52), Џенифер Блумин (40) и нејзините синови Фини (4) и Теодор (2).

Фаталниот Бермудски триаголник: Полетала со децата, а потоа мистериозната сила ги проголтала сите

Точка - 18.05.2017

Американската Крајбрежна стража ги пронашла остатоците од приватниот авион кој исчезнал кај Бермудскиот триаголник. Во авионот биле американскиот бизнисмен кој пилотирал со истиот, 52-годишнито Нејтан Улрих, 40-годишната Џенифер Блумин и нејзините ...