TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Јелена Карлеуша ја покажа свекрва си (ФОТО)

Убавина и Здравје - 17.07.2017

По Адриана Лима и Емина Јаховиќ , и Јелена Карлеуша одлучи да ја покаже својата свекрва, фотографирана со синот Душко Тошиќ . Емина Јаховиќ ѝ го честита роденденот на свекрва си ...

И Лепа Брена објави фотка во костим за капење (ФОТО)

Убавина и Здравје - 17.07.2017

Популарната пејачка Лепа Брена објави фотографија во едноделен костим за капење снимена на одморот во Франција. И покрај тоа што има 56 години, пејачката навистина има завидна ...

Карлеуша обајви фотографија од свекрвата и напиша…

Република - 17.07.2017

Иако Јелена Карлеуша и нејзиниот сопруг Душко Тошиќ уживаат во луксуз, неговите родители живеат многу скромно. Сепак, колкку и да е зафатен со обврски во Истанбул, или пак со луксузни патувања, Душко не пропушта да го посети родното село Орловат во ...

Вистинска убавица: Погледнете како изгледала Лепа Брена на 18 години!

Exclusive.mk - 17.07.2017

Лепа Брена е една од најголемите музички ѕвезди во поранешна Југославија. Како што секој знае, таа има повеќе од успешна кариера која трае со децении, но дали некогаш сте се запрашале како изгледала пејачката како тинејџерка.

ФОТО: Лепа Брена во бикини и го покажа местото на снаата

Press24 - 17.07.2017

Откако снаата на Лепа Брена, Александра Пријовиќ, објави фотки од одмор и ги полуде мажите, дојде ред на Лепа Брена. Пејачката појде во Франција и покажа дека на 56 години има неверојатно ...

Потполно различна од снаата: Ова е свекрвата на Јелена Карлеуша

Exclusive.mk - 17.07.2017

Иако сопругот на Јелена Карлеуша, Душко Тошиќ добро заработува, сепак неговите родители живеат скромен живот во куќата која ја имале пред Тошиќ да стане популарен. На социјалните мрежи се појави фотографија од Душко и неговата мајка, а тоа е ...

Ова е свекрвата на Јелена Карлеуша

Сител - 17.07.2017

Познато е дека Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ водат живот на висока нога, но семејството на Душко, неговите мајка и татко живеат скромно и се сосема поразлични од Јелена. Деновиве Карлеуша на Инстаграм објави фотографија од Душко и мајка му направена ...

Лепа Брена на 56 години ги покажа атрибутите во бикини во Франција, фановите полудеа (фото)

Вистина.мк - 17.07.2017

Лепа Брена одлучи по бројните концерти конечно да се одмори. Пејачката појде во Франција и покажа дека на 56 години има неверојатно тело. Таа во монокини во боја на смарагд покажа дека е вистинска бомба.

КОМПЛЕТНО РАЗЛИЧНИ: Ова е свекрвата на Јелена Карлеуша! (фото)

Вистина.мк - 17.07.2017

Познато е дека Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ водат живот на висока нога, а поп дивата постојано се фали со скапи чевли и облека. Но иако Душко одлично заработува неговите родители живеат скромно во домот, кој го имале и пред славата на Душко Од ...

Еве како Јелена Карлеуша ја одржува својата линија

Попара - 17.07.2017

Таа важи за една од најзгодните пејачки во регионот. И покрај тоа што ја „обвинуваат“ дека редовно ги дотерува фотографиите што ги објавува на социјалните мрежи, Јелена Карлеуша сепак и во жива изгледа тип-топ, а фотките што неодамна ги објави на ...

Еве како изгледала Лепа Брена на 18 години и кое е нејзиното вистинско име(ФОТО)

Press24 - 17.07.2017

Лепа Брена е една од најголемите музички ѕвезди во поранешна Југославија. Како што секој знае, таа има повеќе од успешна кариера која трае со децении, но дали некогаш сте се запрашале како изгледала пејачката како тинејџерка.

Лепа Брена во бикини покажа дека на 56 години има неверојатно тело

Сител - 17.07.2017

Откако снаата на Лепа Брена, Александра Пријовиќ, објави фотки од одмор и ги полуде мажите, дојде ред на Лепа Брена. Пејачката појде во Франција и покажа дека на 56 години има неверојатно ...

Лепа Брена: „Му реков на Боба дека доволно го галевме“

Убавина и Здравје - 16.07.2017

Постариот син на пејачката Лепа Брена , Стефан Живојиновиќ , откако заплови во музичките води, ја придружува мајка си на сите јавни настапи. Тој го пополни местото што досега беше резервирано за неговиот татко Боба Живојиновиќ .

Сопругот се потсети на годишната: Ноќ кога Јелена Карлеуша го доживеа најголемиот страв

Сител - 16.07.2017

Српскиот фудбалски интернационалец Душко Тошиќ се потести на неуспешниот воен пуч во Турција од пред година дена и повторно ја објави фотографијата на која се гледа како позира пред тенк.ж Турција на 15. јули минатата година беше на работ на војна.

ФОТО: Лепа Брена на 56 години ги покажа атрибутите во бикини во Франција, фановите полудеа

Курир - 17.07.2017

Лепа Брена одлучи по бројните концерти конечно да се одмори. Пејачката појде во Франција и покажа дека на 56 години има неверојатно тело. Таа во монокини во боја на смарагд покажа дека е вистинска бомба.

КОМПЛЕТНО РАЗЛИЧНИ: Ова е свекрвата на Јелена Карлеуша! (ФОТО)

Курир - 17.07.2017

Познато е дека Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ водат живот на висока нога, а поп дивата постојано се фали со скапи чевли и облека. Но иако Душко одлично заработува неговите родители живеат скромно во домот, кој го имале и пред славата на Душко.

Цеца со фотографија од новата љубов! За неколку часа над 10 000 лајкови (фото)

Exclusive.mk - 16.07.2017

Фолк ѕвездата Светлана Ражнатовиќ е се поактивна на социјалната мрежа Инстаграм, каде моментално ја следат над 200.000 луѓе. Профилот на Цеца е преполн со селфи на кои обично е со пријателите, но вчера под фотографијата напиша дека е „вљубена“ и ги ...

Лепа Брена на 56 години ги покажа атрибутите во бикини

БркајРабота - 17.07.2017

Познатата п ејачка Лепа Брена одлучи по бројните концерти конечно да се одмори. Таа појде во Франција и покажа дека на 56 години има неверојатно тело. Во монокини во боја на смарагд покажа дека е вистинска бомба.