TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ПОМИНАЛ НА ЦРВЕНО, БРЗАЛ ВО БОЛНИЦА: Здробени две возила кај поликлиниката „Букурешт“, еден повреден (ФОТО)

Телеграф - 20.04.2017

Според неофицијални информации, возачот брзал да стигне во болница, поради што и, се претпоставува, дека поминал на црвено светло. Истиот е повреден во сообраќајката и префрлен е на Ургентен центар На црвено светло поминал возачот кој, според ...

Страшна сообраќајка на Партизанска: Брзал во болница - се забил во возило

Press24 - 21.04.2017

Страотна сообраќајна несреќа се случила синоќа во Скопје, на булеварот Партизанска. Како што пишува Телеграф, возач кој брзал кон болница, поминал на црвено на семафорот и се судрил со друго возило.

Тешка сообраќајка на Партизанска: Брзал за во болница и завршил на ургентен

Република - 20.04.2017

Според неофицијални информации, возачот брзал да стигне во болница, поради што и, се претпоставува, дека поминал на црвено светло. Истиот е повреден во сообраќајката и префрлен е на Ургентен центар.

(ФОТО) Страшна сообраќајка на Партизанска: Брзал во болница, поминал на црвено па се забил во возило

Репортер - 21.04.2017

Страотна сообраќајна несреќа се случила синоќа во Скопје, на булеварот Партизанска. Како што пишува Телеграф , возач кој брзал кон болница, поминал на црвено на семафорот и се судрил со друго возило.

Тешка сообраќајка на Партизанска: Брзал за во болница и завршил на ургентен

Скопје инфо - 21.04.2017

Според неофицијални информации, возачот брзал да стигне во болница, поради што и, се претпоставува, дека поминал на црвено светло. Истиот е повреден во сообраќајката и префрлен е на Ургентен центар.

Стравична сообраќајка на Партизанска: Поминал на црвено и се забил во друг автомобил

Таратур - 21.04.2017

Стравична сообраќајна несреќа се случила синоќа во Скопје, на булеварот Партизанска. Како што пишува Телеграф, возач кој брзал кон болница, поминал на црвено на семафорот и се судрил со друго возило.