TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(ВИДЕО 18+) Актерка во живо ги частеше обожавателите – испаднаа градите!

Локално - 17.02.2017

Аргентинска актерка во живо на Фејсбук даваше интервју, но кога и се крена облеката, таа покажа се што природата и подарила – градите излегоа пред огромниот аудиториумот. Истиот момент – снимката стана хит.

Познатата актерка „несакајќи“ три пати ги покажа градите на интервју во живо (ВИДЕО)

Press24 - 17.02.2017

Аргентинската актерка Вирџинија Гаљардо не облекла градник пред интервјуто кое се пренесувало во живо, па грдно зажалила бидејќи неколку пати излетале нејзините голи гради. Видеото веќе е хит на Интернет, а за да го погледнете првото "излетување" на ...

(Видео 18+) Почести со голите гради во живо на Фејсбук !

Вистина.мк - 18.02.2017

Аргентинска актерка во живо на Фејсбук даваше интервју, но кога и се крена облеката, таа покажа се што природата и подарила – градите излегоа пред огромниот аудиториумот. Истиот момент – снимката стана хит.