TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ВИДЕО: Изведуваше стриптиз за да заработи Ајфон Х, но на крајот она што го доби ги остави сите во неверување

Курир - 09.11.2017

Станува збор за девојката која преку стриптиз сакала да заработи за новиот Ајфон Х, а наместо тоа таа добила ефтин, украден и половен телефон, а освен тоа таа била избркана и од факултет. На снимката се гледа како девојката ги покрива своите голи ...

Руска студентка изведе стриптиз за да добие нов ајфон

Вечер - 09.11.2017

Видеото на кое руската студентка Јевгенија С. (19) изведува стриптиз за да го добие најновиот ајфон предизвика бура на социјалните мрежи во Русија. Изведениот стриптиз имал сериозни последици за неа, пренесува „Дејли мејл".

Стриптизот тргнал наопаку: На руска студентка ѝ ветиле iPhone ако се соблече, а потоа започнал пеколот

Точка - 08.11.2017

Снимката од руската студентка Јевгенија С., на која таа се соблекува гола, за да го добие најновиот смартфон, станала вирална на социјалните мрежи, и предизвикала голема бура во Русија. На Јевгенија стриптизот и се одбил од глава, со оглед на тоа ...

Изведуваше стриптиз за да заработи Ајфон Х, но...

Пулс24 - 09.11.2017

Моментот кога руската студентка Јевгенија С. (19) се соблекува гола се со цел да заработи нов Ајфон Х стана вистински вирален хит на социјалните мрежи. Станува збор за девојката која преку стриптиз сакала да заработи за новиот Ајфон Х, а наместо тоа ...

Стриптизети снимени како носат ПАРИ СО ВРЕЌИ

Вечер - 08.11.2017

На социјалните мрежи се појави видео кое сведочи дека стриптизетите можат во еден ден да заработат куп пари. Не се знае во кој дел од САД е снимено видеото, но имало толку многу пари што, по завршувањето на смената, на стриптизетите им било мака да ...

ВИДЕО: Изведуваше стриптиз за да заработи Ајфон Х, но на крајот она што го доби ги остави сите во неверување

Поглед - 09.11.2017

Моментот кога руската студентка Јевгенија С. (19) се соблекува гола се со цел да заработи нов Ајфон Х стана вистински вирален хит на социјалните мрежи. Станува збор за девојката која преку стриптиз сакала да заработи за новиот Ајфон Х, а наместо тоа ...