TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ВИДЕО: Ќе вриштите од смеење, Андрија Милошевиќ со нова фризура

Курир - 09.11.2017

Како изгледа подготвувањето за едно од секојдневните снимања, односно настанувањето на неговата супер секси фризура пред да се уклучат камерите, Андрија покажа објавувајќи видео на Инстаграм.

Видео: Андрија Милошевиќ ги изнасмеа сите со новата фризура

Press24 - 09.11.2017

Андрија Милошевиќ е познат по неговиот хумор, а овој пат сите ги изнасмеа со својата ...

Андрија Милошевиќ ги изнасмеа сите со оваа фризура

Пулс24 - 10.11.2017

Андрија Милошевиќ е познат по неговиот хумор, а овој пат сите ги изнасмеа со својата фризура. Па, што ќе кажете вие за ...