TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Совет од легендата за Венгер: Кион знае како Арсенал може да се врати на патот на успехот

Дерби - 16.10.2017

Мартин Кион единаесет години (1993-2004) го носеше дресот на Арсенал, години кои беа и тоа како плодни за составот од Северен Лондон со три пехари во Премиер лигата, три во ФА Купот и Комунити Шилд како и трофеј во Купот на победниците на купови што ...

Совет од легендата за Венгер: Кион знае како Арсенал може да се врати на патот на успехот

Точка - 16.10.2017

Мартин Кион единаесет години (1993-2004) го носеше дресот на Арсенал, години кои беа и тоа како плодни за составот од Северен Лондон со три пехари во Премиер лигата, три во ФА Купот и Комунити Шилд како и трофеј во Купот на победниците на купови што ...