TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Пет милиони лајкови, за три часа – Два месеци по пораѓањето Бијонсе ги стопи килограмите

Репортер - 12.08.2017

Бијонсе брзо се врати во топ форма и со сликите со жешки панталончиња ги воодушеви сите.Американската пејачка Бијонсе направи вистински хаос, кога на Инстаграм објави свои нови фотки, а нејзините фанови беа воодушевени од тоа како пејачката изгледа ...

Бијонсе ја покажа совршената фигура

ЗаЗабава - 12.08.2017

Само два месеци по раѓањето на близнаците Сир и Руми, Бијонсе огјави фотографија од нејзината предобра постпородилна фигура. Со искинат шорц и кратка жолта маица, мајката на три деца доби само позитивни коментари.

Бијонсе покажа своето тело два месеца по раѓањето

Локално - 11.08.2017

Бијонсе го покажа телото на своите фанови преку нова порција фотографии каде се пофали со добриот изглед само два месеци по раѓањето на близнаците пишува Daily Mail. На кадрите се гледа дека ѕвездата е со рамен стомак, задните нејзини делови се ...

Два месеци по породувањето: Бијонсе позира со гол стомак и кратки шорцеви

Хитпортал - 10.08.2017

Во јуни таа стана мајка по втор пат на близнаците Руми и Сер. А, речиси два месеци по породувањето, Бијонсе е во одлична форма е која сака да ја покажува преку социјаните мрежи. Пејачката на нејзината страна, но и Инстаграм објави фотографии во мини ...

БИЈОНСЕ ВО ОДЛИЧНА ФОРМА: Два месеци по породувањето танцуваше на концерт на Кендрик Ламар

Телевизија Нова - 10.08.2017

Само два месеци по породувањето со близнаците Сер и Руми, Бијонсе е во одлична форма. Таа заедно со својата ќерка Блу Ајви, присуствуваше на концертот на Кендрик Ламар каде заедно танцуваа и се забавуваа.