TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Цеца откри зошто не ја гледаме во костим за капење

Курир - 12.08.2017

Фолк ѕвездата ги објасни причините поради кои многумина немаат прилика да уживаат во погледот на нејзината витка линија во бикини. Иако е една од најзгодните дами на сцената во целиот регион, Цеца Ражнатовиќ последните години избегнува да се ...

Сека Алексиќ ги споулаве мажите со фотографии под тушот

Репортер - 12.08.2017

Пејачката со неколку фотки во костим за капење целосно ги излуде мажите. Сека, веќе извесно време ужива во Црна Гора со сопругот Вељко, и синот Јаков, а фановите на социјалните мрежи редовно им посветуваат внимание.

ЦЕЦА ИЗБЕГНУВА ДА СЕ СОБЛЕЧЕ – Откри зошто повеќе не ја гледаме во костим за капење

Репортер - 12.08.2017

Пејачката само пред неколку години често ја гледавме во секси комбинации за плажа. Но, тоа повеќе не е случај, па Цеца одлучи да објасни зошто тоа не го практикува во последно време. Фолк дивата Светлана Ражнатовиќ, призна дека ова лето не посетила ...

Ги разнежни сите: Најемотивната фотографија на Сека и Јаков

Press24 - 12.08.2017

Популарната пејачка Сека Алексиќ по породувањето направи мала пауза во кариерата. По сите фотографии кои ги објавува на социјалните мрежи се гледа дека пејачката навистина ужива во мајчинството.

СЕКСИ ЗАДНИК: Јелена Розга ги покажа своите атрибути во костим за капење! ИЗГЛЕДА ОДЛИЧНО!

Exclusive.mk - 12.08.2017

Пејачката Јелена Розга секој свој слободен миг сака да го користи за одмор на море. Денеска настапува во Струмица, а претходниве дена уживаше на море. Фотките кои ги објави го истакнаа нејзиниот секси ...

Подготвена за забава: Цеца објави видео на Инстаграм - за минута 50.000 прегледи

Press24 - 12.08.2017

Светлана Цеца Ражнатовиќ важи за најголема ѕвезда на Блаканот. Таа објавила кратко видео на кое е во бел фустан и само тоа било доволно да добие голем број позитивни коментари од фановите. „Подготвена за журка“.

Сека ја објави најемотивната фотка со синот Јаков

Репортер - 12.08.2017

Фотографијата за пет часа собра повеќе од 30.000 лајкови. Сека Алексиќ веќе одамна ужива во мајчинството, а нејзиниот син Јаков и е се. Фолк ѕвездата од време на време објавува фотки со својот наследник, а една од нив ги воодушеви сите.

(ВИДЕО) Преку 38.000 прегледи за два часа – Цеца со новата снимка го сруши интернетот

Репортер - 12.08.2017

Подгответе се за забава – напиша фолк ѕвездата.Цеца Ражнатовиќ повторно привлече внимание со своите обожаватели. Фолк ѕвездата на Инстаграм објави снимка која за кратко време стана хит на интернет.

Ова е до сега најемотивната фотографија од Сека и Јаков

Пулс24 - 12.08.2017

Популарната пејачка Сека Алексиќ по породувањето направи мала пауза во кариерата. По сите фотографии кои ги објавува на социјалните мрежи се гледа дека пејачката навистина ужива во мајчинството.

Сораја за прв пат го покажа дечкото - има долга коса и градено тело а еве што јавно му порача

Сител - 11.08.2017

Сораја конечно во јавноста ја претстави својата силна половина, која со месеци вешто ја криеше од јавност, меѓутоа сега направила исклучок и тоа поради специјална причина. Всушност, на дечкото на Сораја му било роденден па старлетата на соодветен ...

Карлеуша соблече момче по боксерици, му истури вода на "незгодно" место, а кога побара да го го бакне еве што му ...

Сител - 11.08.2017

Јелена Карлеуша е позната по тоа дека на своите настапи прави тотален хаос, па секое нејзинот дружење со публиката го претвара во нов спектакл. Не е прв пат Карлеуша на бина да качи некое моче од публика и да го соблече, но сега се работи за момче ...

Вистински заводник: Сораја за прв пат го покажа момчето

БркајРабота - 11.08.2017

Сораја Вукелиќ е лудо заљубена во момчето Марко со кое е во врска веќе 6 месеци. Нејзиното момче денеска слави роденден, па по тој повод старлетата прв пат јавно го покажа и му го честиташе неговиот ден.

Сораја прв пат јавно го покажа момчето, па еве што му порача… (ФОТО)

Вистина.мк - 11.08.2017

Сораја Вучелиќ за прв пат го покажа своето момче. Тој има долга коса и тело извајано со мускули. Сораја е во љубов со него од пред шест месеци, и досега интимата обајцата ја чуваа само за себе.

(ФОТО) Жена без комплекс: Пука костимот за капење од раскошот на Сека – на неа и вишокот прилега!

Вистина.мк - 11.08.2017

За разлика од повеќето познати дами кои по породувањето веднаш работат на враќањето на телесната линија, пејачката Сека Алексиќ и по скоро една година од породувањето на првото дете, не многу се грижи за килограмите.

(ВИДЕО) Карлеуша го соблече типот во боксерици и ја истури водата на незгодно место

Репортер - 11.08.2017

Судејќи по реакцијата на момчето кое беше голо на бината, Јелена Карлеуша приреди ноќ за паметење. Таа е позната по тоа што на своите настапи направи тотален хаос, па со секое нејзино дружење со публиката, го претвора во нов спектакл.

ХАОС: Карлеуша качи момче од публика на сцена, го соблече по гаќи, па го потури со вода на незгодно место! (ФОТО)

Вистина.мк - 11.08.2017

Јелена Карлеуша е позната по тоа дека на своите настапи прави тотален хаос, па секое нејзино дружење со публиката се претвора во нов спектакл. Не е првпат Јелена на сцена да качи некое момче од публиката и да го соблече гол, но сега се работи за ...

(ВИДЕО) Карлеуша прошета на писта, во супер секси издание

Репортер - 11.08.2017

Јелена Карлеуша стигна во Хрватска на уште еден настап.Таа повторно жари и пали. Пејачката отпатува во Хрватска, поточно на Пореч, каде ќе настапи во еден клуб. Карлеуша повторно се облече секси, а во оваа креација прошета и по пистата.

СЕКСИ СТАРЛЕТАТА ИМА СЕКСИ ПАРТНЕР: Сораја конечно го покажа момчето! (ФОТО)

Exclusive.mk - 11.08.2017

Сораја е веќе шест месеци заљубена во ова преубаво момче, но досега го чуваше само за себе. Поводот за ваквото откритие е неговиот роденден кој Сораја мораше да го честита на посебен начин.

Садо мазо на концерт на Карлеуша: Го соблече момчето во боксерки, па му сипа вода на незгодно место

Exclusive.mk - 11.08.2017

Јелена Карлеуша е позната по тоа што прави спектакл на своите концерти. Не е првпат Карлеуша да изведе момче на сцената и да го соблече. Но сега станува збор за момче кое се качи на сцената и доживеа нешто што никој не го очекуваше.

Сораја конечно го покажа дечкото : Долга коса и брада, но погледнете ги стомачните

Press24 - 11.08.2017

Сораја конечно во јавноста ја претстави својата силна половина, која со месеци вешто ја криеше од јавност, меѓутоа сега направила исклучок и тоа поради специјална причина. Всушност, на дечкото на Сораја му било роденден па старлетата на соодветен ...

Жена без комплекс: Пука костимот за капење од раскошот на Сека – на неа и вишокот прилега! (ФОТО)

Курир - 11.08.2017

За разлика од повеќето познати дами кои по породувањето веднаш работат на враќањето на телесната линија, пејачката Сека Алексиќ и по скоро една година од породувањето на првото дете, не многу се грижи за килограмите.

Сораја конечно го покажа дечкото

Репортер - 11.08.2017

Сораја конечно во јавноста ја претстави својата силна половина, која со месеци вешто ја криеше од јавност, меѓутоа сега направила исклучок и тоа поради специјална причина. Всушност, на дечкото на Сораја му било роденден па старлетата на соодветен ...

ВАКА ТРЕБА ДА ИЗГЛЕДА СЕКОЈА ЖЕНА: Сека Алексиќ ги покажа своите РАСКОШНИ ОБЛИНИ во Будва! (ФОТО)

Exclusive.mk - 11.08.2017

За разлика од повеќето познати дами кои по породувањето веднаш работат на враќањето на телесната линија, пејачката Сека Алексиќ и по скоро една година од породувањето на првото дете, не многу се грижи за килограмите.