TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ФОТО: Романтичната пролетна колекција на Ева Мендес

Фемина - 20.03.2017

Пролетта е на прагот, па Ева Мендес не пропушти да ја претстави својата нова романтична колекција. 43-годишната актерка ја продолжи соработката со брендот New York & Company и дизајнираше пролетна колекција што се фокусира на романсата и тропските ...

Ева Мендес прекрасна во новата кампања на New York & Company

Fashionel - 20.03.2017

Само шест месеци по раѓањето на ќерката, Ева Мендес се појави во новата кампања на брендот New York & Company, за актуелната сезона. Воедно, ова е и нејзино прво појавување во јавноста по паузата, а изгледа подобро од било кога.

Ева Мендес со нова фото сесија ја потопи конкуренцијата – го покажа своето преубаво и женствено тело

Локално - 20.03.2017

Актерката објави нова колекција на облека По некое медиумско затишје во изминативе месеци, Ева Мендес се појави во центарот на вниманието со својата нова колекција облека, на која таа е и дизајнер и модел.

Рајан Гослинг и Ева Мендес со децата меѓу дивината

Локално - 20.03.2017

Рајан Гослинг и Ева Мендес беа забележани со своите деца во зоолошката. Ѕвездата од “Ла Ла Ленд” очигледно има слободно време по “Оскарот” која се обработува и посветува целосно внимание на семејството.