TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(ФОТО) Сека облече премал фустан: На прв поглед изгледа дека ќе експлодира!

Вистина.мк - 13.08.2017

За разлика од повеќето познати дами кои по породувањето веднаш работат на враќањето на телесната линија, пејачката Сека Алексиќ и по скоро една година од породувањето на првото дете, не многу се грижи за килограмите.

42 ГОДИНИ, 3 ДЕЦА И СВЕТСКО ТЕЛО:Анабела е секси мама,а по овие фотки сите зборуваат за нејзиното заносно деколте! ...

Exclusive.mk - 13.08.2017

Пејачката уште еднаш покажа какво тело има! За нејзе веднаш може да се каже дека е позиционирана во ТОП 3 СЕКСИ МАЈКИ на српската естрада. Анабела Атијас има три ќерки, но исто така и 42 години, а нема фотографии кои го докажуваат тоа.

Кога ќе ја погледнете оваа русокоса убавица, веднаш ќе заборавите на Ким Кардашијан

Репортер - 12.08.2017

Убавицата со новото секси селфи, ги фрли сите во транс..Нивес Целзиус, хрватската старлета и пејачка со српско потекло, може да се пофали со облините. Многу мажи паѓаат на нејзините огромни гради, а што пак да се каже за нејзината задница.

Цеца откри зошто не ја гледаме во костим за капење

Курир - 12.08.2017

Фолк ѕвездата ги објасни причините поради кои многумина немаат прилика да уживаат во погледот на нејзината витка линија во бикини. Иако е една од најзгодните дами на сцената во целиот регион, Цеца Ражнатовиќ последните години избегнува да се ...

Сека Алексиќ ги споулаве мажите со фотографии под тушот

Репортер - 12.08.2017

Пејачката со неколку фотки во костим за капење целосно ги излуде мажите. Сека, веќе извесно време ужива во Црна Гора со сопругот Вељко, и синот Јаков, а фановите на социјалните мрежи редовно им посветуваат внимание.

ЦЕЦА ИЗБЕГНУВА ДА СЕ СОБЛЕЧЕ – Откри зошто повеќе не ја гледаме во костим за капење

Репортер - 12.08.2017

Пејачката само пред неколку години често ја гледавме во секси комбинации за плажа. Но, тоа повеќе не е случај, па Цеца одлучи да објасни зошто тоа не го практикува во последно време. Фолк дивата Светлана Ражнатовиќ, призна дека ова лето не посетила ...

Ги разнежни сите: Најемотивната фотографија на Сека и Јаков

Press24 - 12.08.2017

Популарната пејачка Сека Алексиќ по породувањето направи мала пауза во кариерата. По сите фотографии кои ги објавува на социјалните мрежи се гледа дека пејачката навистина ужива во мајчинството.

Подготвена за забава: Цеца објави видео на Инстаграм - за минута 50.000 прегледи

Press24 - 12.08.2017

Светлана Цеца Ражнатовиќ важи за најголема ѕвезда на Блаканот. Таа објавила кратко видео на кое е во бел фустан и само тоа било доволно да добие голем број позитивни коментари од фановите. „Подготвена за журка“.

Сека ја објави најемотивната фотка со синот Јаков

Репортер - 12.08.2017

Фотографијата за пет часа собра повеќе од 30.000 лајкови. Сека Алексиќ веќе одамна ужива во мајчинството, а нејзиниот син Јаков и е се. Фолк ѕвездата од време на време објавува фотки со својот наследник, а една од нив ги воодушеви сите.

(ВИДЕО) Преку 38.000 прегледи за два часа – Цеца со новата снимка го сруши интернетот

Репортер - 12.08.2017

Подгответе се за забава – напиша фолк ѕвездата.Цеца Ражнатовиќ повторно привлече внимание со своите обожаватели. Фолк ѕвездата на Инстаграм објави снимка која за кратко време стана хит на интернет.

СЕКСИ ЗАДНИК: Јелена Розга ги покажа своите атрибути во костим за капење! ИЗГЛЕДА ОДЛИЧНО!

Exclusive.mk - 12.08.2017

Пејачката Јелена Розга секој свој слободен миг сака да го користи за одмор на море. Денеска настапува во Струмица, а претходниве дена уживаше на море. Фотките кои ги објави го истакнаа нејзиниот секси ...

Карлеуша соблече момче по боксерици, му истури вода на "незгодно" место, а кога побара да го го бакне еве што му ...

Сител - 11.08.2017

Јелена Карлеуша е позната по тоа дека на своите настапи прави тотален хаос, па секое нејзинот дружење со публиката го претвара во нов спектакл. Не е прв пат Карлеуша на бина да качи некое моче од публика и да го соблече, но сега се работи за момче ...

Вистински заводник: Сораја за прв пат го покажа момчето

БркајРабота - 11.08.2017

Сораја Вукелиќ е лудо заљубена во момчето Марко со кое е во врска веќе 6 месеци. Нејзиното момче денеска слави роденден, па по тој повод старлетата прв пат јавно го покажа и му го честиташе неговиот ден.

Сораја конечно го покажа дечкото : Долга коса и брада, но погледнете ги стомачните

Press24 - 11.08.2017

Сораја конечно во јавноста ја претстави својата силна половина, која со месеци вешто ја криеше од јавност, меѓутоа сега направила исклучок и тоа поради специјална причина. Всушност, на дечкото на Сораја му било роденден па старлетата на соодветен ...

Пред 8 години ја замени Анабела во групата “Funky G” – Беше бомба и сон на секој маж

Репортер - 11.08.2017

Кога Анабела во 2009 година, ја напушти групата, на нејзино место дојде атрактивната црнка, која публиката многу брзо ја прифати. Прочуениот двоец кој ја составуваше една од најпопуларните денс групи во деведесетите години, беше Анабела и Гаги ...

(ВИДЕО) Карлеуша прошета на писта, во супер секси издание

Репортер - 11.08.2017

Јелена Карлеуша стигна во Хрватска на уште еден настап.Таа повторно жари и пали. Пејачката отпатува во Хрватска, поточно на Пореч, каде ќе настапи во еден клуб. Карлеуша повторно се облече секси, а во оваа креација прошета и по пистата.

ВАКА ТРЕБА ДА ИЗГЛЕДА СЕКОЈА ЖЕНА: Сека Алексиќ ги покажа своите РАСКОШНИ ОБЛИНИ во Будва! (ФОТО)

Exclusive.mk - 11.08.2017

За разлика од повеќето познати дами кои по породувањето веднаш работат на враќањето на телесната линија, пејачката Сека Алексиќ и по скоро една година од породувањето на првото дете, не многу се грижи за килограмите.

СЕКСИ СТАРЛЕТАТА ИМА СЕКСИ ПАРТНЕР: Сораја конечно го покажа момчето! (ФОТО)

Exclusive.mk - 11.08.2017

Сораја е веќе шест месеци заљубена во ова преубаво момче, но досега го чуваше само за себе. Поводот за ваквото откритие е неговиот роденден кој Сораја мораше да го честита на посебен начин.

Ова е до сега најемотивната фотографија од Сека и Јаков

Пулс24 - 12.08.2017

Популарната пејачка Сека Алексиќ по породувањето направи мала пауза во кариерата. По сите фотографии кои ги објавува на социјалните мрежи се гледа дека пејачката навистина ужива во мајчинството.

Сораја конечно го покажа дечкото

Репортер - 11.08.2017

Сораја конечно во јавноста ја претстави својата силна половина, која со месеци вешто ја криеше од јавност, меѓутоа сега направила исклучок и тоа поради специјална причина. Всушност, на дечкото на Сораја му било роденден па старлетата на соодветен ...