TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Нападнат обезбедувач во скопско казино

МКД - 10.11.2017

Утрово во 5.50 часот во полициската станица Центар, А. Б. од скопското село Блаце пријавил дека истиот ден околу 2 часот на улица "11 Октомври" во Скопје, во казино додека вршел работни задачи како обезбедување, две непознати почнале да ги ...

Вознемирувале луѓе во казино, па го нападнале обезбедувањето...

Н.Македонија - 10.11.2017

Вознемирувале луѓе во казино, па го нападнале обезбедувањето Две лица ги вознемирувале играчите во казино на улица „11 Октомври“ во Скопје, обраќајќи им се на англиски јазик, а потоа нападнале припадник на обезбедувањето, што било пријавено во ...

Инцидент во скопско казино: Ги избркал од казиното поради недолично однесување, но не насетувал дека ќе доживее пекол

Сител - 10.11.2017

Повредено обезбедувањето во едно скопско казино. Утринава во 05.50 часот во Полициската станица Центар, А. Б. од с.Блаце, скопско, пријавил дека истиот ден околу 02.00 часот на улица „11-ти Октомври“ во Скопје, во казино додека вршел работни задачи ...

Крвава драма во центарот на Скопје – физички нападнат обезбедувач

Sky - 10.11.2017

На 10.11.2017 година во 05.50 часот во Полициската станица Центар, А. Б. од с.Блаце, скопско, пријавил дека истиот ден околу 02.00 часот на улица “11-ти Октомври” во Скопје, во казино додека вршел работни задачи како обезбедување, две непознати ...

Ги избркал од казиното, а тие го начекале и го скршиле од ќотек – нападнат обезбедувач

Република - 10.11.2017

Повредено обезбедувањето во едно скопско казино. Утринава во 05.50 часот во Полициската станица Центар, А. Б. од с.Блаце, скопско, пријавил дека истиот ден околу 02.00 часот на улица „11-ти Октомври“ во Скопје, во казино додека вршел работни задачи ...

Инцидент во скопско казино: Ги избркал поради недолично однесување, но не насетувал дека ќе доживее пекол

Скопје24 - 10.11.2017

Повредено обезбедувањето во едно скопско казино. Утринава во 05.50 часот во Полициската станица Центар, А. Б. од с.Блаце, скопско, пријавил дека истиот ден околу 02.00 часот на улица „11-ти Октомври“ во Скопје, во казино додека вршел работни задачи ...

Инцидент утрово во скопско казино

Press24 - 10.11.2017

Повредено обезбедувањето во едно скопско казино. Утринава во 05 часот и 50 минути во Полициската станица Центар, А. Б. од селото Блаце, скопско, пријавил дека истиот ден околу 02 часот на улица „11-ти Октомври“ во Скопје, во казино додека вршел ...