TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ирина Шајк учи да вози во влечки (фото)

Хитпортал - 10.11.2017

Ирина Шајк овие денови седна зад воланот, односно почна со нејзините часови за возење. Папараците кои ја следат во чекор успеаа да ја фотографираат, а најмногу внимание привлече нејзиниот аутфит.

Ирина Шајк и Леа - мајка и ќерка во тренди кежуал издание (фото)

Црнобело - 10.11.2017

Ирина Шајк ужива во улогата на мајка, откако во март годинава со актерот Бредли Купер ја добија преслатката Леа. Ирина (31) дефинитивно влегува во категоријата стилски мајки, а доказ за тоа се и најновите фотографии на кои супермоделот е уловен на ...