TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ФОТО: Ријана од глава до пети во тексас креации од Том Форд во Њујорк

Фемина - 13.10.2017

Ријана ја лансираше својата нова колекција шминки „The Galaxy Collection“. 29-годишната пејачка присуствуваше на настан во Менхетн за промовирање на блескавата колекција и на конференцијата „Forces of Fashion“, организирана од модната библија „Вог“.

ФОТО: Ријана од глава до пети во тексас креации од Том Форд во Њујорк

Орбис - 13.10.2017

Ријана ја лансираше својата нова колекција шминки „The Galaxy Collection“. 29-годишната пејачка присуствуваше на настан во Менхетн за промовирање на блескавата колекција и на конференцијата „Forces of Fashion“, организирана од модната библија „Вог“.