TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Братот на Серхио Рамос на Барса и донесе супер-талент кој веќе тропа на вратата на првиот тим (ВИДЕО)

24Фудбал - 16.10.2017

Во фокусот на медиумите од Шпанија е Хосе Арнаиз кој импресионираше со настапите за резервите на Барса и наскоро би можел да доби и шанса од Ернесто Валверде И додека Филипе Кутињо беше топ тема во последните денови од преодниот рок, 22 годишниот ...

Во стилот на Меси: Барселона има нов бисер-го мина целиот терен, измести неколку играчи…(Видео)

Дерби - 16.10.2017

Барселона во последниве неколку години е критикувана поради тоа што не промовира играчи од својата школа во сениорската екипа како што беше случај во претходнив период од 10-15 години кога каталонците имаа извонредни успеси кои се базираа токму на ...

Барса доби нов супер-талент а заслуга за тоа има братот на Серхио Рамос

МКД - 16.10.2017

Фудбалерот на Барселона Б, Хосе Арнаиз импресионираше со своите партии па медиумите од Шпанија на големо пишуваат дека наскоро ќе добие шанса во првиот тим И додека Филипе Кутињо беше топ тема во последните денови од преодниот рок, 22 годишниот Хосе ...