TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Кога ќе ја погледнете оваа русокоса убавица, веднаш ќе заборавите на Ким Кардашијан

Репортер - 12.08.2017

Убавицата со новото секси селфи, ги фрли сите во транс..Нивес Целзиус, хрватската старлета и пејачка со српско потекло, може да се пофали со облините. Многу мажи паѓаат на нејзините огромни гради, а што пак да се каже за нејзината задница.

Двојничките на сестрите Кардашијан

Алсат-М - 12.08.2017

Блогерките Соња и Физа Али се прославија на интернетот со нивните фотографии и видеа од кои на прв поглед може да се види дека се идентични копии на Ким Кардашијан и Кајли Џенер. Соња и Физа живеат во Дубаи и Кувајт и ги обожуваат Ким и Кајли, па ...

Кајли Џенер во модерни бикини

Ladybook - 11.08.2017

Најмладата сестра од семејството Кардашијан постојано инспирира со своите модни комбинации и детали. Таа изгледа беспрекорно дури и во бикини, благодарение на одличниот избор и нејзината одлична фигура.

Кајли Џенер со секси фотосесија за 20-от роденден

Хитпортал - 11.08.2017

Кајли Џенер го прослави својот 20-ти роденден, па како секоја година така и оваа ги изненади фановите со провокативна фотосесија. На фотографиите тинејџерката е во секси долна облека, а сите погледи се насочени кон брадавиците кои ѕиркаат од жолтиот ...

Кајли Џенер за роденденот објави разголени фотографии

Идивиди - 11.08.2017

Најмладата членка на кланот Кардашијан-Џенер, Кајли, го прослави 20-от роденден во интимна атмосфера со нејзините најблиски, но затоа пак не ги заборави своите обожаватели кои ги почести со разголени фотографии.

Најсексипилните фотки на Кајли Џенер за нејзиниот 20-ти роденден

Friday.mk - 11.08.2017

Една од најпознатите и највлијателните девојки на Инстаграм, го прослави својот 20-ти роденден! Познато е дека бразилките имаат големи задници. Поради таа причина оваа земја го организира Mis Bum... Честитки до фановите на ‘Game Of Thrones’.

Кога се осмелила на вакво деколте, замислете само какво модно фијаско следи во долниот дел од сликата

Точка - 11.08.2017

Овие денови се е во знакот на роденденот на Кајли Џенер (20), но тоа не значи дека поголемата сестра Ким Кардашијан целосно ќе падне во сенка. Таа морала некако да го привлече вниманието на себе и да ги потсети сите кој е главен во кланот ...

Сите моменти кога сестрите Кардашијан-Џенер ја покажаа нераскинливата сестринска врска

Црнобело - 11.08.2017

Како и сите сестри, и сестрите од кланот Кардашијан-Џенер имаат кавги и несогласувања. Ова контроверзно семејство е познато по скандалите и приватноста која ја споделуваат „на тацна“, но за едно ќе се согласите – тие секогаш се држат заедно.

ХИРУРЗИТЕ ТВРДАТ ДЕКА НАПРАВИЛА СИЛИКОНИ, ТАА НЕГИРА: Полни само 20 години, а нема што не оперирала (ФОТО)

Exclusive.mk - 11.08.2017

Денеска полни 20 години, а изгледа бомбастично. Но тоа не е ни чудно за една од сестрите Кардашијан. Имено Кајли Џенер со само 20 години има тело полно силикони. Иако таа ги негира овие гласини, хирурзите судејќи по нејзините гради тврдат дека ...

Кајли Џенер по повод својот роденден го покажа голото тело

БркајРабота - 11.08.2017

Најмладата членка на кланот Кардашијан, Џенер, Кајли, го прослави 20. роденден во интимна атмосфера со нејзините најблиски, но затоа пак не ги заборави своите обожаватели кои ги почести со неколку разголени фотографии.