TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Кевин Спејси ќе биде избришан од „Сите пари на светот“

А1 On - 09.11.2017

Ликот кој што го толкува актерот Кевин Спејси ќе биде избиршан од завршениот филм на Ридли Скот „Сите пари на светот“, а неговата улога ќе ја добие Кристофер Пламер. Според извори од продукцијата, Пламер веднаш започнува со снимање, што значи дека ...

Кевин Спејси избришан од веќе завршен филм на Ридли Скот

Нова ТВ - 09.11.2017

Американскиот актер Кевин Спејси ќе биде избришан од веќе завршен холивудски филм по обвинувањата за сексуален напад на малолетник против него. Неговата улога во “Сите пари на светот” на режисерот Ридли Скот треба да се преработи и неговите сцени ...

Нови „епизоди“ од секс аферите на Спејси: „Ми ги пикна рацете во панаталони и ме фати за…“

Таратур - 09.11.2017

Нови обвинувања за сексуално и предаторско однесување кон мажи и жени се појавија против актерот Кевин Спејси, пренесува ВВС. Обвинувањата се однесуваат на периоот помеѓу 1980 и 2016 година, додека Спејси работел во Холивуд, а истовремено и како ...

Ридли Скот го исфрли Кевин Спејси од завршен филм

Сакам да кажам - 09.11.2017

Кевин Спејси е исфрлен од веќе завршениот филм на Ридли Скот, „Сите пари на светот“, и заменет со ветеранот Кристофер Пламер, само еден месец пред филмот да се најде во киносалите. Сајмон Холс, публицистот на режисерот, потврди дека 87-годишниот ...

Кевин Спејси избришан од новиот филм на Ридли Скот: Ова е актерот кој го замени (фото)

Хитпортал - 09.11.2017

Скандалот со секуална злоупотреба во кој „главната улога“ ја има Кевин Спејси, го чини кариера. Откако Нетфликс ја забрани серијата „House of Cards“, а академијата на Еми наградите му го одзема признанието, следно сцените со Кевин Спејси ќе бидат ...

(Видео) Кевин Спејси избришан од новиот филм на Ридли Скот

Макфакс - 09.11.2017

Сцените со Кевин Спејси ќе бидат исечени од новиот филм на Ридли Скот поради бројните обвинувања за сексуално злоставување против славниот актер. Филмот би требало да почне да се прикажува во кино салите во светот во декември.

Кевин Спејси ќе биде „исечен“ од филмот „Сите пари на светот“

Популарно - 09.11.2017

Актерот Кевин Спејси ќе биде „исечен“ од завршениот филм на Ридли Скотм „Сите пари на светот“ и неговата улога ќе ја добие Кристофер Пламер, малку повеќе од еден месец пред премиерата. Анонимни извори блиски до продукцијата изјавиле дека Пламер ...

Кевин Спејси „избришан“од новиот филм на Ридли Скот

Стандард - 09.11.2017

Нешто повеќе од еден месец пред светската премиера, Кевин Спејси ќе биде „избришн“ од завршениот филм „All The Money In The World“ на Ридли Скот, а Кристофер Пламер ќе го преземе неговото место.

Кевин Спејси е невин

Оff.net - 08.11.2017

Зошто сите му веруваат на оној кој го обвинува Спејси, а никој не му верувам нему? Во цивилизирано општество би требало да е обратно. Во едно цивилизирано општество ние би се сомневале во оној кој обвинува, и би ја претпоставиле невиноста на ...

По обвинувањата за сексуалните малтретирања, Кевин Спејси оди на лекување

Репортер - 08.11.2017

Актерот Кевин Спејси бара психолошка процена и лекување бидејќи повеќе лица јавно го обвинија за сексуално малтретирање. Претставник на оскаровецот изјави дека актерот некое време ќе се повлече од јавноста.

Кевин Спејси ќе биде избришан од „Сите пари на светот“

Орбис - 09.11.2017

Ликот кој што го толкува актерот Кевин Спејси ќе биде избиршан од завршениот филм на Ридли Скот „Сите пари на светот“, а неговата улога ќе ја добие Кристофер Пламер. Според извори од продукцијата, Пламер веднаш започнува со снимање, што значи дека ...

Ридли Скот го „избриша “Кевин Спејси од веќе завршениот филм „Сите пари на светот“

Република - 09.11.2017

Американскиот актер Кевин Спејси ќе биде избришан од веќе завршен холивудски филм по обвинувањата за сексуален напад на малолетник против него. Неговата улога во „Сите пари на светот” на режисерот Ридли Скот треба да се преработи и неговите сцени ...

Кевин Спејси избришан од новиот филм на Ридли Скот

Кајгана - 09.11.2017

Сцените со Кевин Спејси ќе бидат исечени од новиот филм на Ридли Скот поради многуте обвинувања за сексуално малтретирање против славниот актер. Филмот би требало да почне да се прикажува во киносалите ширум светот во декември.

Кевин Спејси ќе биде „исечен“ од филмот „Сите пари на светот“...

Н.Македонија - 09.11.2017

Кевин Спејси ќе биде „исечен“ од филмот „Сите пари на светот“ Актерот Кевин Спејси ќе биде „исечен“ од завршениот филм на Ридли Скотм „Сите пари на светот“ и неговата улога ќе ја добие Кристофер Пламер, малку повеќе од еден месец пред премиерата.

Лета од филмот на славниот режисер: Спејси ќе биде избришан од „Сите пари на светот“

Таратур - 10.11.2017

Ликот кој го толкуваше веќе на големо прозваниот за недолични сексуални дејства актер Кевин Спејси ќе биде избиршан од завршениот филм на Ридли Скот „Сите пари на светот“ („All The Money In The World“).

(Видео) Кевин Спејси избришан од новиот филм на Ридли Скот

Локално - 09.11.2017

Сцените со Кевин Спејси ќе бидат исечени од новиот филм на Ридли Скот поради многуте обвинувања за сексуално малтретирање против славниот актер. Филмот би требало да почне да се прикажува во киносалите во светот во декември.

Кевин Спејси ќе биде „исечен“ од филмот „Сите пари на светот“'

+инфо - 09.11.2017

Светската премиера беше откажана поради обвинувањата против актерот за сексуално малтретирање, а сите сцени со него ќе се преснимуваат. Актерот Кевин Спејси ќе биде „исечен“ од завршениот филм на Ридли Скотм „Сите пари на светот“ и неговата улога ќе ...

(Видео) Кевин Спејси избришан од новиот филм на Ридли Скот

Sky - 09.11.2017

Сцените со Кевин Спејси ќе бидат исечени од новиот филм на Ридли Скот поради многуте обвинувања за сексуално малтретирање против славниот актер. Филмот би требало да почне да се прикажува во киносалите во светот во декември.

Кевин Спејси ќе биде „исечен“ од филмот „Сите пари на светот“

Идивиди - 09.11.2017

Кевин Спејси ќе биде „исечен“ од завршениот филм на Ридли Скот „Сите пари на светот“ и неговата улога ќе ја добие Кристофер Пламер, малку повеќе од еден месец пред премиерата. Анонимни извори блиски до продукцијата изјавиле дека Пламер веднаш ...

Кевин Спејси избришан од новиот филм на Ридли Скот – Видео

Скопје24 - 09.11.2017

Сцените со Кевин Спејси ќе бидат исечени од новиот филм на Ридли Скот поради многуте обвинувања за сексуално малтретирање против славниот актер. Филмот би требало да почне да се прикажува во киносалите во светот во декември.

Кевин Спејси „исечен“ од филмот „Сите пари на светот“’

Либертас - 09.11.2017

Актерот Кевин Спејси ќе биде „исечен“ од завршениот филм на Ридли Скотм „Сите пари на светот“ и неговата улога ќе ја добие Кристофер Пламер, малку повеќе од еден месец пред премиерата. Анонимни извори блиски до продукцијата изјавиле дека Пламер ...

Кевин Спејси отстранет од сите сцени во најновиот филм на Ридли Скот (видео)

Канал5 - 09.11.2017

Сцените со Кевин Спејси ќе бидат исечени од новиот филм на Ридли Скот поради многуте обвинувања за сексуално малтретирање против славниот актер. Филмот би требало да почне да се прикажува во киносалите во светот во декември.

Кевин Спејси повеќе не е дел од актерската екипа на филмот „Сите пари на светот“

ЗаЗабава - 09.11.2017

Во завршениот филм на Ридли Скот „Сите пари на светот“, актерот Кевин Спејси ќе биде „исечен“ и неговата улога ќе ја добие Кристофер Пламер, малку повеќе од еден месец пред премиерата. Анонимни извори блиски до продукцијата изјавиле дека Пламер ...