TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Секунда подоцна била мртва: Мајка од Русија гола висела преку прозорот на автомобилот, а потоа загинала!

Точка - 12.10.2017

Руските медиуми откриле дека Бородина имала и дете, но дека не била во брак. Под несреќен сплет на околности една Русинка, 35-годишната Наталија Борисовна Бородина, загинала во сообраќајна несреќа кога гола висела од прозорот на совозачкото место, ...

УЖАСНО- Жена починала откако го извадила своето топлес тело од автомобил во движење! (ВИДЕО)

Exclusive.mk - 12.10.2017

Русинка на одмор во Доминиканската Република почина откако се подаде надвор од прозорецот на автомобил во движење , топлес, додека се снимаше на телефон. 35-годишната Наталија Борисовна Бородина од Москва го соблекла своето бикини и висеше на ...

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Се снимаше како гола виси од автомобил, па загина!

Таратур - 12.10.2017

35-годишната Русинка Наталија Борисовна Бородина од Москва загина во Доминиканската Република на мошне бизарен начин. Имено, Русинката разголена висеше од автомобил во возење, при што удри во бандера со улична светилка.

Вознемирувачко видео 18+: Секунда подоцна беше мртва, гола висеше од прозорецот на автомобил и загина пред камерата

Сител - 12.10.2017

При несреќен сплет на околности една Русинка, 35-годипната Наталија Борисовна Бородина, загина во сообраќајна несреча кога гола висела од прозорецот на совозачкото седиште додека пријателка ја снимала со телефон додека возела.

Целосно гола Русинка висела низ прозорецот, а потоа загинала

Сител - 12.10.2017

Во несреќен сплет на околности една Русинка, 35 годишната Наталија Борисовна Бородина, загинала во сообраќајна несреќа додека висела гола од прозорот на сувозачкото место додека пријателката позади воланот ја снимала со телефон.